Różnica w sterowaniu w grze COD4 na PC i Xbox360

Witam

Przymierzam się do kupienia konsoli Xbox360, ale że nie mam możliwości zagrania na niej bo nikt ze znajomych konsoli nie posiada to mam pytanie odnośnie gry fpp np. Call of duty 4.

Ja się gra w strzelanki na xboxie za pomocą pada i analogu ? Bo np. jakby była sytuacja że gra dwóch graczy o takich samych umiejętnościach na serwerze z tym że jeden łączy się za pomocą PC i gra myszką a drugi za pomocą Xboxa 360 i gra na padzie to z góry możemy założyć że celność jest dużo gorsza na padzie i koleś nie ma szans. Oczywiście nie ma takiej możliwości że PC gra z Xbox360 ale chodzi mi o to czy gra na padzie to kwestia przyzwyczajenia i np. można osiągnąć również wysoki poziom gry na padzie jak i na PC grając myszką ? Czy najlepszy gracz grając na padzie może mieć takiego samego skilla w CoD4 jak koleś który gra po necie na kompie ?

Pozdrawiam

Nie da się osiągnąć na padzie takiej precyzji jak na myszy, ale po długim treningu da się spokojnie celować. A problemu walki z graczami z myszą nie będziesz miał, bo nie ma serwerów obsługujących PC i X-a naraz.

Na pewno jest to kwestia wprawy-jak to mówią '‘dla chcącego,nic trudnego’'Ale muszę stwierdzić w moim przypadku gra na padzie mnie zniechęciła-kupiłem sobie COD3 aby mieć wszystkie części(reszta na kompa) i na xboxsie przeszedłem tylko w tej grze 6misji-i dalej mi się nie chce,po prostu fps i pad to pomyłka :!: w sieci to nie miał bym szans. :lol:

czyli głównie samochodówki, sportowe i przygodówki np. tomb raider to gry najlepsze pod pada?

To znaczy ze takie tytuły jak COD5, Far cry 2 , FEAR2, Wanted jak wyjdzie Bioshock2 jak wyjdzie i fallout 3 to gry w których będę się wku**** za przeproszenie przez sterowanie ?

Wystarczy się przyzwyczaić

Na początku będzie trudno

Dajcie spokój… FPS’y, strategie, RPG nie są na konsole… Wyobrażcie sobie CS’a na PS lub Xklocka? Oraz bawi mnie jak gry TPP czy fpsy wychodzą wyłącznie na konsole i radochę ludzi co walną Head’a z auto celowaniem… wow. Jak by patrzeć na auto celowanie to cheat :stuck_out_tongue: Ciekawie by wyglądały turnieje w CS’a z AC… Porażka jednym słowem. Konsola jest dobra do samochodówek, platformówek, przygodówek oraz bijatyk. Bo te ostatnie na klawie to można ja zajechać :stuck_out_tongue: Oraz nie warto kupować konsoli dla jednej gry.

W każdym FPS na X360 jest opcja włączenia autoshota ?

viewtopic.php?p=2024179#p2024179

no dzięki dankol :stuck_out_tongue_winking_eye: w sumie tak czy siak muszę kupić tą konsolę bo szkoda mi inwestować w kompa jak za 6 miesięcy będzie już stary.

A jeśli chodzi o gre na padzie w Fps to no cóż, zgrzewka piwa i kilka nocek przed TV w CoD4,5 i da rade opanować w tydzień :stuck_out_tongue: a później tak jak napisałeś nie będzie się chciało grać na klawie i myszce :stuck_out_tongue_winking_eye:

no chyba że w q3 Clan Arena :))