Różnice między Androidem 4.4 a 5.x

Hej :slight_smile:

Czy możecie tak w praktyce napisać czym różni się Android 4.4.4 od wersji 5.0 / 5.1? Na początku widać, że 5 ma nowszy design, prostotę w wyglądzie. Lecz to jedno, ale co jeszcze jest takiego, że warto przejść na nowszą wersję - co zwykły użytkownik na tym zyska?

Wydajność to pojęcie względne, tak więc co 5 ma czego nie ma 4 w praktyce podczas korzystania z telefonu?

Google zamknęli czy w tym społeczeństwie umiejętność zwana samodzielnością już doszczętnie wyginęła?

http://lmgtfy.com/?q=android+5.0+co+nowego

To czy warto aktualizować zależy do tego jakie masz urządzenie. Niektóre smartfony strasznie się zamulają. Generalnie rada jest taka aby kupować smartfon który wyszedł na rynek z najnowszą wersją danego OS’a. Różnica pomiędzy 4.4 a 5 była ogromna przede wszystkim jeżeli chodzi o wygląd i użyteczność. Poprawiono również bezpieczeństwo. Zmiany są dużo lepiej widoczne niż przy przesiadce z 5.1 do 6.0. Tutaj znajdziesz kilka zdań o nowościach w Android 5.0. 

5.0 nie należy instalować ponieważ posiada bardzo poważny bug.

Przyzwoitość nakazywałaby abyś powiedział chociaż jaki.

 

Ale nie jestem przyzwoity. Zamiast pisać ten post wystarczyłoby żebyś wpisał 3 - 4 zdania w google. Rozum nakazywałby skorzystać z tej opcji zamiast czepiać się ludzi którzy jako jedyni starają się nauczyć kogoś samodzielności. Przez osoby takie jak ty, ludzie niedługo zaczną na forach pytać o to jak się wypróżniać… Ogarnijcie się wreszcie!

@ UP

To po co cokolwiek napisałeś skoro nie masz zamiaru nikomu pomóc tylko stroisz fochy jak nastolatka?

Problem z wyciekiem pamięci nie dotyczy wszystkich urządzeń z zainstalowanym Androidem 5.02, więc nie generalizuj. 

Po to żebyś w przyszłości nie musiał odpowiadać na durne pytania.

Problem nie dotyczy urządzeń a systemu i jest randomowy. Jedna instalacja posiada wyciek inna nie. Sam testowałem na swoim galaxy tab 2.

Czyli masz ten problem na jednym urządzeniu i krzyczysz w internecie nie instalować! Bardzo rzeczowe podejście do sprawy.

To nie są durne pytania. Durne jest twoje zacietrzewienie. W niczym to nie pomaga. 

Jedyna osobą która krzyczy jesteś ty i twoje równie rzeczowe podejście. Może będziesz taki łaskawy i powiesz jaki sens jest instalować system który prawdopodobnie posiada krytyczne błędy kiedy można zainstalować ten sam system z poprawką bez żadnych konsekwencji.

Z resztą widać że nie masz żadnego pojęcia o czym piszesz więc bądź tak łaskawy i nie zabieraj głosu w tematach o których nie masz pojęcia. W dodatku obrażając innych i ośmieszając samego siebie.

Na 5.1.1 też zdarzają się wycieki, Problem nie został całkowicie rozwiązany. 

Skąd zainstalować? Nie ma aktualizacji od producenta, to zostajesz z tym co masz. Nieoficjalne instalacje to zabawa dla dłubaczy.

 

Skąd wiesz jaki autor ma telefon skoro nie podał takich informacji? Całkowicie odbiegasz od wątku i szukasz każdego możliwego powodu żeby poważyć czyjeś (moje) zdanie. Ciekawa metoda na wymuszenie offtopu.