Różnice między Simplusem a Mixplusem, i inne

Witam!

Z racji takiej, że coraz więcej osób (mych znajomych) jest w plusie postanowiłem się przepisać. Lecz tu powstaje pytanie… Większość mówi, że lepszy jest mixplus, ma lepsze promocje itd.

Czytałem gdzieś też, że można kupić starter simplusa i przejść do mixplusa, bez konieczności doładowywania co miesiąc za określoną kwotę.

Podsumowywując 2 główne pytania:

  • jakie są różnice miedzy simplusem a mixplusem (wady i zalety)?

  • czy da się przejść z simplusa do mixplusa (wysyłając np. sms-a)?

Proszę o wypowiedzi poważne. Możliwe, że głupie pytania, ale się w tym nie orientuje.

Pozdrawiam.

bardzo …

tu masz wyczerpujące info …

http://www.plusgsm.pl/index.asp

W MIXPLUSIE musisz min co 30 dni doładować konto min 30zł,

większych różnic nie ma w porównaniu do taryfy np. SimPlus Team7

Nie musisz osobiście zgłosić się w punkcie Plusa

http://www.simplus.pl/showDoc.do;jsessi … sja_na_mix

Jedyny plus z przejscia do Mixplusa to nowy telefon który otrzymasz

ale i podpisanie umowy na ileś tam wpłat (12,24,36) ;/

MixPlus to chyba najgorsze rozwiązanie… karte kupujesz za min. 30 zł miesięcznie, bo musisz to zrobić… ceny też jak pamiętam nie były piękne… lepiej przejść na abonament. Ja płace abonamentu ok 20 zł. -też dostałem nowy telefon i mam bardzo tanie rozmowy…

Mix jest na zasadzie umowy. jest lepszy niz abonament. czy lepszy niz simplus. to zalezy ile dzwonisz do kogo ile piszesz i tak dalej. wszystko zalezy od ciebie najlepiej zapytaj w salonie.

Ja uważam że mixPlus jest lepszy niż abonament i to nawet dużo lepszy! Przecież w mixie rozmowy sa o wiele tańsze niż też te w abonamencie! Chodzi mi tu o rozomy wewnątrz sieci i na stacjnarne (ale ja osobiście inne wykonuje sporadycznie). No i darmowy numer… Na tym najbardziej mi zalezało;) (w abonamencie też jest darmowy numer, ale tylko połączenia głosowe).

Co wy wogóle gadacie?? Przecież Simplus niż MixPlus jest tańszy ma przecież 5gr za min i w wakacje 0,5 gr za sms.