Różnice w LongPlay

Witam,

mam takie małe pytanko, mianowicie czym różni się LongPlay 29 z telefonem, od LongPlay 29 bez telefonu?

Na stronach Play’a. Pisze to samo w tych abonamentach. Czy jedyna różnica, to to, że będę miał telefon jakiś, albo nie ? Byłoby to bezsensowne troszkę??

P.S jeszcze coś - czy jak mam ten abonament 29zł. To czy te 120min, które mam do wykorzystania oni pobierają z abonamentu (czyli z 29zł?), czy najpierw znika mi to 120min. A dopiero potem pożera kasę z konta (29zł) ? Niech mi ktoś to wytłumaczy, bo nigdy nie miałem abonamentu, tylko kartę.

Nie dostajesz telefonu, za to masz abon 50% niższy, płacisz 14.50 za 120minut wymienne na 160mms/sms.

Za 29zł które płacisz miesięcznie dostajesz 120minut wymienne na 160 mms/sms tak to wygląda.

Pamiętaj, że stan darmowy ma tylko 3 miesiące.

Gdybyś miał okazję i znał kogoś kto prowadzi działalność gospodarczą to mógłbyś wziąć abonament na firmę 25 lub 50 bez telefonu czyli odpowiednio 12,5 i 25 zł + VAT:

http://dlafirm.playmobile.pl/pl/oferta/ … index.html

Ale mnie bardziej chodzi o dużo minut do wszystkich sieci, a nie do Play. W moim otoczeniu praktycznie wszyscy są w plusie (ja też), ale skoro Play ma taką korzystną ofertę, to zastanawiam się nad przejściem.

Mmi pisał, że bez tel jest oferta -50% to bardziej opłaca mi się wziąć LongPlay 49zł w cenie 24,50zł. I teraz moje pytanie, czy ja będę miał za 24,50zł do wydzwonienia to 49? I dlaczego w sklepie internetowym pisze, że będę płacił 49zł mies. klik ?

EDIT: A dlaczego w regulaminie pisze, że mam do wykorzystania w LP 49 tylko 71minut, a na stronie internetowej pisze 240 minut? Klik drugi