Różnice w oznaczeniach w jv16PT


(Kurss1005) #1

Witam, mam jv16PT 1.3 wiem , że są nowsze wersje, tylko w tej co mam przy czyszczeniu rejestru mogę zastosować opcję zaznacz te co można bezpiecznie usunąć. Wszystko robię bez obaw. Uważam jednak, że nowsze wersje są dokładniejsze,(możę sie mylę), ale brak im w nich tej prostej opcji, za to są informację o wadzę błędu. Ręce mi opadają, bo co mi z tego, jak nie wiem które można bezpiecznie usunąć. Może mi ktoś napisze poludzku jak z tym postępować. Co to jest monitor rejestru? Czy dobrze myślę , że informuje on tylko o zmianach w rejestrze.


(popula) #2

Używaj funkcji "Napraw" i rób kopię zapasową, a nie będziesz mieć problemów. Używanie "Usuń" wiąże sie z ryzykiem szkód, jednak po to jest kopia zapasowa, aby w razie czego to naprawić.


(Mlajtner) #3

newralgiczne w systemie programy same uzupełniają niepotrzebnie usunięte wpisy

-nowsze nie zawsze znaczy lepsze.... :roll:

-ja używam opcji usuń i już od kilku lat jest spoko


(Kurss1005) #4

Jak się robi kopię i jak z niej przywraca. Przepraszam, ale pyta nie douczona, nigdy tego nierobiłam ze strachu aby czegoś nie popsuć.


(popula) #5

Przed czyszczeniem pozycji, które zostały wyszukane przez program i zakwalifikowane jako śmieci, pokazuje się okienko z pytaniem czy utworzyć kopię naprawianych pozycji rejestru. Akceptujesz i program robi kopię automatycznie. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to przywracasz z kopii zapasowej. W oknie głównym zakładka Plik--> Kopie bezpieczeństwa, lub przez kombinację klawiszy Ctrl+B. Zaznaczasz kopię z dnia czyszczenia rejestru, która prawdopodobnie jest powodem problemu i klikasz na dole w przycisk Przywróć.


(Kurss1005) #6

Ja też tak robiłam. Podzielam Twoje zdanie na temat nowoości(oczywiście nie można uogólniać) . Jak posypał mi się komp to zostały mi tylko te nowsze wersje. Wiesz może gdzie szukać tych starszych wersji?


(Kurss1005) #7

Popula, dzięki za wszystkie objaśnienia, a szczególnie jak wykonać kopię bo nie miałam pojęcia..


(Mlajtner) #8

starsze spróbuj tu

-http://www.findfiles.com/list.php?string=jv16&db=Both&match=All&search=

ale co do skuteczności-

to gwarancji nie daję....

...wszystko jest tak różne jak różne bywają stany ducha.... :wink: