Roznice w sterownikach

siema ciekaw jestem jakie sa roznice miedzy sterownikami do ATI ze stronki omegadrivers.net a oficjalnymi sterownikami od ATI… bo nie wiem ktore instalowac

elo, stery omega można bardziej dopasować do własnych potrzeb. Mają więcej opcji, które możemy ustawić i bardziej nadają się do podkręcania.

Właśnie Omegi są na bazie sterowników Nvidi ale są modyfikowane i bardziej nadają się do podkręcania.

a mi gdy miałem zwykłe Catalisty, początkowy konfigurator Diablo 2 wogóle nie chciał wykryć u mnie obecności karty graficznej. Pomogła dopiero instalacja sterowników Omega które naprawde są bardziej wydajne.

hugotroll: w/g mnie to sa one przereklamowane jak bylo malych modow do sterow to owszem wymiataly… ale teraz… ee tam :stuck_out_tongue:

Mondzio: Omegi sa i dla Nvidii i dla ATI

Ja zawsze z Omegami miałem urwanie pały, chrzaniły się jak cholera. :?

Omegi dla nVidi sa dość lipne… :?

ja nigdy takowych nie mialem… i jeszcze jedno gdzies na tej stronce wizdialem ustawienia do sterownikow (tzn. jak ustawic na najlepsza jakosc lub wydajnosc i opisy poszczegolnych suwakow :P) karte mam nie za dobra (radeon9200se) wiec chcialbym miec jak najwieksza wydajnosc. moze ktos z was wie co jak ustawic?