Różowa i czerwona kropka na ekranie monitora


(Belldandy7) #1

Mam problem, na moim ekranie pojawiły się kropki różowa i czerwona. Na tle czarnym różowa kropka jest bardzo widoczna i drażni, na białym ekranie słabo ją widać, na innych kolorach też jest wyraźnie widoczna. Nie wiem co jest jej przyczyną i jak ją usunąć. jak cokolwiek otworzę czy przeglądarkę czy folder to te kropki cały czas widać. A np jeśli zrobię Print Screen i wkleję do painta to nie widać tych kropek. Pomocy.


#2

http://pl.wikipedia.org/wiki/Uszkodzony_piksel


(Belldandy7) #3

zainstalowałam ten program i zostawiłam ten kwadracik na tej czerwonej i jaskrawo różowej kropce, już ponad dwie godziny ale nic to nie dało. I też przyciskałam, i pukałam w ekran w tym miejscu i nic. Dalej nie wiem skąd te kropki i jak je usunąć. Jak wyłączę komp to ich nie ma czyli to na pewno nie plama na ekranie. Nawet na ekranie startowym już się pojawiają. I np jak zrobię print screena i wkleje do painta to ten kwadracik z programu się skopiuje, ale już ta kropka nie. Nic nie zakrywa tej kropki.  


#4

Nie wiem o jakim programie piszesz. Dałem Ci linka gdzie masz opisane co powoduje te “kropki”. To jest fizyczne uszkodzenie.


(Belldandy7) #5

Bo na tej stronie co dałeś link był kolejny link do naprawy pikseli, ale on nic nie pomógł. Czyli tego już się nie da naprawić w żaden sposób? Na pewno to jest zepsuty piksel?


#6

Z tego co opisujesz to tak, na 99.99%.


(Michał_misiek) #7

Uszkodzony, nic z tym nie zrobisz. 


(Belldandy7) #8

A wiadomo, co mogło to spowodować?