Różowa i czerwona kropka na ekranie monitora

Mam problem, na moim ekranie pojawiły się kropki różowa i czerwona. Na tle czarnym różowa kropka jest bardzo widoczna i drażni, na białym ekranie słabo ją widać, na innych kolorach też jest wyraźnie widoczna. Nie wiem co jest jej przyczyną i jak ją usunąć. jak cokolwiek otworzę czy przeglądarkę czy folder to te kropki cały czas widać. A np jeśli zrobię Print Screen i wkleję do painta to nie widać tych kropek. Pomocy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Uszkodzony_piksel

zainstalowałam ten program i zostawiłam ten kwadracik na tej czerwonej i jaskrawo różowej kropce, już ponad dwie godziny ale nic to nie dało. I też przyciskałam, i pukałam w ekran w tym miejscu i nic. Dalej nie wiem skąd te kropki i jak je usunąć. Jak wyłączę komp to ich nie ma czyli to na pewno nie plama na ekranie. Nawet na ekranie startowym już się pojawiają. I np jak zrobię print screena i wkleje do painta to ten kwadracik z programu się skopiuje, ale już ta kropka nie. Nic nie zakrywa tej kropki.  

Nie wiem o jakim programie piszesz. Dałem Ci linka gdzie masz opisane co powoduje te “kropki”. To jest fizyczne uszkodzenie.

Bo na tej stronie co dałeś link był kolejny link do naprawy pikseli, ale on nic nie pomógł. Czyli tego już się nie da naprawić w żaden sposób? Na pewno to jest zepsuty piksel?

Z tego co opisujesz to tak, na 99.99%.

Uszkodzony, nic z tym nie zrobisz. 

A wiadomo, co mogło to spowodować?