Różowe Pliki Pdf

Witam, mam problem z miniaturkami plikow pdf. a mianowicie podświetlone są na różowo.kolor jest po prostu strasznie irytujacy, patrzec się na to nie da. dodam ze mam adobe 9.

sb help me please :? :? :?

pozdrawiam

podaj link do zrzutu ekranu. Zobaczymy, jak to faktycznie wygląda. A co z podświetleniem innych miniaturek?

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw, zapraszam do przeczytania Regulaminu Forum.JNJN

To nie moje, ale tak to wygląda.

I tak, tylko pliki pdf :confused: z których korzystam codziennie i w dużych ilościach, nie dośc że miniaturki ładuja się wiecznośc to są wlaśnie w takim kolorze.

help :frowning:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 212cbc364c

Widzę zainstalowane jakieś Aero, albo coś w tym stylu, proponuję załadować domyślną konfigurację okien dostępną we właściwościach dostępnych z pulpitu. Jaki to system operacyjny ?

xp media center

2 dni temu miałam formata, ale sama się na tym nie znam za bardzo więc z góry proszę o szczegółowe wskazówki.

Odinstaluj adobe i zainstaluj nowszą wersję dostępną ze strony http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reader-X,Program,Windows,11539.html

Jeśli nie pomoże to przejdź na pulpit i kliknij prawy klawisz myszy wysunie się menu z menu wybierz Właściwości. Następnie wyświetli się okno właściwości i wybierz sobie dostępne kompozycje. Popróbuj z różnymi najbardziej standardowa to WindowsXP

Lunka88 , na forum piszemy w języku polskim, należy używać polskich znaków diaktryczny (ą,ć,ę,ł,ń,ó,ś), proszę jeszcze raz poprawić swój post, inaczej wątek zostanie przeniesiony do kosza.

próbowałam już coś zrobic z ustawieniami pulpitu jednak nic się nie zmieniło.

a tak pozatym to nie mogę z jakiegoś powodu napisac literki -> ć

co więcej pojawia mi się problem ACC, a wcześniej tego nie było.

Dodane 29.03.2012 (Cz) 10:14

dobra,literkę ć już udało mi się ‘naprawić’

niestety różowe pdfy dalej są… różowe :confused:

Od początku jak zainstalowałaś system Media Center występuje problem z tymi pdf-ami, czy ostatnio się pojawił ?

Zainstalowałam go 2 dni temu, i od tej pory pojawiają się problemy.

Dodane 29.03.2012 (Cz) 10:33

Ok, dzięki wielkie za pomoc. Już wszystko wróciło do normy.

Za pierwszym razem jak próbowałam odinstalować adobe 9 wyskoczyło mi ‘krytyczny błąd instalacji’ czy coś w tym stylu i się nie odinstalował pliki nadal były różowe, jednak później po prostu zainstalowałam adobe 10 bez wcześniejszej deinstalacji 9 i się udało, pliki już się nie podświetlają.

A tak na przyszłość proszę używać oprogramowania w nowszych wersjach. Są w miarę czasu aktualizowane i ich błędy są likwidowane. Cieszę się że mogłem pomóc. No to chyba temat do zamknięcia. Dziękuję