Różowy odcień białego koloru na monitorze

Witam 

 

Od trzech dni na moim monitorze w laptopie kolor biały ma odcień różowy być może to jest także blado fioletowy. Laptop ma 4 lata a ok roku temu była w nim wymieniana matryca - poprzednia się zbiła. Czy ktoś wie co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? 

 

 

Sprawdz jak działa na podłączonym zewnętrznym ekranie. Czy to wina karty czy ekranu.

Kolego bardzo chętnie, ale nie mam dostępu do drugiego ekranu, a czy może to być winna sterowników? Wydaje mi się że w tym samym czasie zainstalowałem program Driver Booster i za jego pomocą zaktualizowałem wszystkie sterowniki, ale nie jestem pewny czy to aby od tego momentu wystąpił problem, 

tak, to może być spowodowane przez driver booster, wiesz jaką masz kartę graficzną? podaj jaki masz system i bit, model laptopa(pamiętaj żeby instalować sterowniki ze strony producenta)

System Windows 7 Home Premium 64bit, Toshiba Satellite L650 Karta graficzna AMD Radeon Mobility HD 5000, sterowniki aktualizowałem przez Driver Boostera także nie wiem z jakiego one źródła pochodziły

http://support1.toshiba-tro.de/tedd-files2/0/display-20110110152358.zip pobierz, zainstaluj, zrestartuj laptop zobacz czy jest rożnica

Sytuacja wróciła do normy, dzięki za poświęcony czas, pomyślności