Rozpakowywanie archiwum bład crc

Witam.Mam taki problem który powstał mi ostatnio a mianowicie.Mam 2 komputery:Laptop+komputer stacjonarny.Internet jest rozdzielony za pomocą rutera.Stacjonarny kablem laptop przez wifi.Ściągając pliki spakowane RAR powstaje mi błąd crc.Przeważnie na końcu rozpakowywania.Ściągałem pliki z różnych źródeł i różnego typu filmy,muzyke.itp.Z danymi naprawczymi i bez.Zawsze wyskakuje mi ten błąd.Wyjątkiem są małe pliki.Czytałem na różnych forach o tym że to przez kompa itp.Ściągałem pliki na 2 komputerach by się upewnic czy to wina laptopa.Laptop był ostatnio sprawdzany pod względem uszkodzenia ramu.itp.Poza tym problem na 1 kompie powstał w tym samym czasie co na laptopie.Do razpakowywania używałem różnych programów:Win rar,7-zip.Wszędzie to samo.Wcześniej błędów nie było ani na tym ani na drugim kompie.Bardzo prosze o pomoc co z tym zrobic.

Odłącz na pewien czas router i spróbuj pobrać testowe pliki ponownie przy korzystaniu ze zwykłego kabla LAN a następnie je wypakować. Jak Ci się to uda to znaczy,że masz kłopot z routerem

Alternatywnie program antywirusowy szaleje. U mnie takie numery robił NOD32 w wersji 3 i 4. Czegokolwiek bym nie pobierał (niezależnie od miejsca i serwisu) to nie dało się pobrać pliku do końca. Gdzieś po pewnym czasie transfer jakby umierał.

Znalezłem problem.Coś jest z ruterem;/.Bo bez ruteraz działa dobrze.Co moge zrobic z ruterem w tej sprawie?

Reklamować, ewentualnie spróbować zaktualizować mu firmware (może to coś pomoże, choć wątpię)

Zerknij na stronę WWW producenta routera

Resetowałem go chyba już 4 razy;/…co za szajs…zresztą jestem już przyzwyczajony bo miałem wcześniej d-link-a i też sie rozkraczył…

Ten ruter to jest Netgear wgr614v7.No niby jak robie aktualizacje to mówi mi że niema nowej wersji.

…czyli pozostaje Ci tylko reklamacja