Rozpakowywanie plików tymczasowych

Cześć.

Od wczoraj mam dziwny problem :confused: Programy, które chcę zainstalować na komputerze czasem mają potrzebę stworzenia plików tymczasowych w folderze %temp% i tu pojawia się problem. Od wczoraj nie mogę zainstalować żadnego programu, gdyż wyrzuca mi błąd, że nie mógł stworzyć folderu w C:\Users…\Temp albo bym sprawdził czy folder i jego położenie jest prawidłowe… Dzieje się tak z każdym programem, który przed instalacją tworzy pliki tymczasowe… :confused:

Wiecie może, co na to zaradzić?

Pozdrawiam :slight_smile:

start > uruchom > wklej %localappdata% > ok .Masz tam folder Temp ?

Tak, są wszystkie 3.

-> Local

-> Local\Temp

-> LocalLow

To jeszcze sprawdź (Mój komputer -> Właściwości -> Zaawansowane ustawienia… -> Zmienne środowiskowe) czy masz dwie zmienne użytkownika (TEMP i TMP) wskazujące na folder %USERPROFILE%\AppData\Local\Temp (dokładnie tak jak napisałem, z tymi procentami.

Tak, są oba, dokładnie tak jak podałeś :wink:

Może jakieś oprogramowanie “ochronne” blokuje dostępu do tego folderu ? Nie zbiegło się to zjawisko z jakąś instalacją ?

A co z uprawnieniami do tych folderó? Nie namieszałeś czegoś? Masz (użytkownik na którego się logujesz) pełne prawa do odczytu (i zwłaszcza) zapisu w nich?

Tak są pełne prawa odczytu i zapisu… Problem wystąpił od momentu instalacji a potem wyrzucenia Windows 8…

Edytor rejestru > rozwiń i nakliknij klucz HKEY_CURRENT_USER\Environment > zrób i wstaw zrzut.

Hej :slight_smile:

Dzięki za pomoc, ale jestem zbyt leniwy i wolałem postawi od nowa system :smiley: