Rozpikselowane(?) znaki, jakby popsute

Witam, Na wstępie powiem że z powodu niestandardowych ikon na pulpicie przywróciłem system do ustawień fabryccznych około 3 dni temu(Mój komputer to Acer Aspire V15  z intel core i5 5200U Geforcem 940 z 2GB VRAM i i 8 GG DDR3 L Memory). Wszystko grało i buczało aż do dzisiaj, kiedy to najpierw dłuzej uruchamiał mi sie system pomimo wykonanego przyspieszenia zamieszczonym tutorialem(chciałbym ograniczyć się do linku ale nie wiem jak to zrobić :/). Oprócz około wydłużenia czasu uruchaniania mam zarówno na pulpicie jak i w internecie oraz w narzedziach edycji tekstu(jak np. to forum) jakby rozpikselowane(rozmazane) znaki --> http://ifotos.pl/z/appqwps  (tutaj też załacze link do printscreena) Pomyślałem ze to moze wina zmian w wygladzie, aby komputer był bardziej wydajny. Więc zmiany cofnałem a niezmieniło się nic w wyglądzie znaków. Mam pomysł ze może ktoś włamał mi się do komputera i bezceremonialnie zabawia się moim kosztem, czy jest na to jakiś sposów, czy jest na to jakiś sposób bo narazie jedyna obrona przed tego typu zagrożeniami to najnowszy avast free antywirus.

tu 

Witaj na forum, jak chcesz się dowiedzieć, czy coś w systemie jest podejrzanego - przeczytaj dokładnie:

 

Wklejam raporty zrobione przez FRST: 

http://www.wklej.org/id/2746258/

http://www.wklej.org/id/2746262/

http://www.wklej.org/id/2746263/

Nie widać żadnego wirusa.

Wobec czego, co to może być, czy może ktoś mi się mógł włamać i pozmieniać jakieś ustawienia w komputerze? Znaki są jakby kwadratowowe, takie postrzępione, ktoś może wie jak to zmienić?

 

Może sam nagrzebałeś tymi ustawieniami?

Nie, wszystko pojawiło się dziś rano.

 

Masz punkt przywracania utworzony 13-07-2016

Wykonanie przywracania z użyciem punktu przywracania systemu:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12415/windows-10-recovery-options

https://support.microsoft.com/pl-pl/instantanswers/e383fe61-196b-f6a5-263e-78024f31508d/use-system-restore

Zaraz po napisaniu posta przywróciłem komputer do ustawień fabrycznych. Poleci ktoś jakiś dobry poradnik poradnik jak chronić komputer przed atakami z zewnatrz?

Cześć Przemoooo >> może u ciebie to nie problem z włamaniem, ale wystąpiła zmiana w ustawieniach skalowania, a przez to rozmyte wyświetlanie ikon lub czcionek.Jak to ustawić w W-10 poczytaj  >   http://www.download.net.pl/jak-naprawic-rozmazane-czcionki-oraz-ikony-w-windowsie-10/n/7109/