Rozpoczęcie roku szkolnego

do tych co jeszcze chodzą do szkoły

Czy cieszycie sie że idziecie do szkoły czy nie?

Mnie mundurki przerażają :frowning:

Odpowiedź masz w swoim avatarze :slight_smile:

jeszcze sie ucze a avatar tak sobie wstawiłem :wink:

Nie nie cieszę się …

Mudnurky poracha

■■■■■■■ powinni jeszcze z miecha te wakacje zrobić :cry: :cry:

ja tak sie średnio ciesze z 1 strony mundurki a z drugiej strony jakieś laski do klasy doszły i z kumplami można pogadać

ja proponuje 10 miesięcy wakacji 2 miesiące szkoły :mrgreen:

Oczywiście, że się cieszę ~~ przynajmniej będzie kasa ;>

Nie cieszę, że znów szkoła ;(

A ja nie będę miał mundurka :smiley:

Ja z kolegą schize łapałem na rozpoczęciu jak zwykle to chyba dobrze xD

Ja się ciesze. Nie bedę miał mundurków ( szkoła prywatna 8) )

Ja się nie cieszę, bo w klasie maturalnej będe miał polski z największą kosą w szkole :confused:

ta bardzo się ciesze dwa razy w tygodniu mam po 10 godzin lekcyjnych,a propo mundurków mi one już nie przeszkadzają bo ja ich już nie muszę nosić bo szkoła średnia hehe :stuck_out_tongue: :smiley:

Ja bym się cieszył jakby dziewczyny u nas w szkole nosiły spódniczki jak te laski z anime. Ale to tylko marzenia i w Polsce taka moda szybko nie zawita.

A co do szkoły to zmienili nam wychowawce. Bardzo fajny można się pośmiać z nim. I zmienili nam dyrektora z czego wszyscy chyba się ucieszyli ;pp

dlaczego między podstawówką a gim nie ma roku wakacji?? :smiley:

Bo podstawówka i gimnazjum to prawie to samo :stuck_out_tongue:

To byłoby głupie, mimo wszystko należy się uczyć, ponieważ będziesz więcej wiedział. :roll:

Tak samo można powiedzieć o roku przerwy pomiędzy przedszkolem a szkołą, gimnazjum a szkołą średnio. Żałosne by to było.

Też uważam,że to zły pomysł… Komu by się chciało po roku laby do szkoły?;/

Porażka na całego…

e tam te mundurki … mi to trochę obojętne bo i tak mamy tylko koszulki polo kolor niebieski i to wszystko :smiley: >> na szczęście :stuck_out_tongue: