"Rozpoczyna zrzucanie pamięci fizycznej"

Moja sytuacja wygląda tak: Komputer jest dopiero co po formacie, nawet po 2ch. W między czasie miałem wymienioną kartę graficzną i dokupioną pamięć. Średnio raz na dzień pojawia się niebieska plansza z tekstem takim pseudo po polsku (brak polskich znaków), że jest błąd ble ble ble i na końcu zdanie: “Rozpoczyna zrzucanie pamięci fizycznej”. Muszę wtedy komputer zresetować. Zaznaczam, że już raz robiłem formatowanie dysku i nic nie pomogło. POMOCY.

A możesz zrobić zdjęcie tego błędu lub spisać plik który go powoduje (na dole powinien być) lub nr. błędu.

Ech no następnym razem jak mi się pojawi (co powinno nastąpić niedługo…)to spiszę. A mam pytanie. Czy błąd może się pojawiać przez to, że Dysk mam podzielony na dwie partycje (C i D) i formatowałem tylko C, a D nie?

Shodan , podaj kod błędu (od STOP, łącznie z treścią w nawiasie) i ewentualnie plik, który go powoduje, jeśli jest takowy.

Odczytaj plik DMP :arrow:

http://forum.purepc.pl/temat/faq/8/debu … try1167930

Daj raport na forum.

A ja nawet bez kilku ważnych danych stwierdzam, że nowo dokupiona pamięć koliduje z tą starą. Spróbuj wyjąć nową, bądź starą i spróbuj uruchomić komputer. Nie powinno być problemu.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, ale na razie sprawa nieaktualna. Z pewnością wezmę pod uwagę wasze rady i ewentualnie podbiję później temat. Jeszcze raz dzięki.