"Rozpoczyna zrzucanie pamięci fizycznej"

(Ableblebleble) #1

Moja sytuacja wygląda tak: Komputer jest dopiero co po formacie, nawet po 2ch. W między czasie miałem wymienioną kartę graficzną i dokupioną pamięć. Średnio raz na dzień pojawia się niebieska plansza z tekstem takim pseudo po polsku (brak polskich znaków), że jest błąd ble ble ble i na końcu zdanie: "Rozpoczyna zrzucanie pamięci fizycznej". Muszę wtedy komputer zresetować. Zaznaczam, że już raz robiłem formatowanie dysku i nic nie pomogło. POMOCY.

(adam749) #2

A możesz zrobić zdjęcie tego błędu lub spisać plik który go powoduje (na dole powinien być) lub nr. błędu.

(Ableblebleble) #3

Ech no następnym razem jak mi się pojawi (co powinno nastąpić niedługo...)to spiszę. A mam pytanie. Czy błąd może się pojawiać przez to, że Dysk mam podzielony na dwie partycje (C i D) i formatowałem tylko C, a D nie?

(Olixxx94) #4

Shodan , podaj kod błędu (od STOP, łącznie z treścią w nawiasie) i ewentualnie plik, który go powoduje, jeśli jest takowy.

Odczytaj plik DMP :arrow:

http://forum.purepc.pl/temat/faq/8/debu ... try1167930

Daj raport na forum.

(Globo3) #5

A ja nawet bez kilku ważnych danych stwierdzam, że nowo dokupiona pamięć koliduje z tą starą. Spróbuj wyjąć nową, bądź starą i spróbuj uruchomić komputer. Nie powinno być problemu.

(Ableblebleble) #6

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, ale na razie sprawa nieaktualna. Z pewnością wezmę pod uwagę wasze rady i ewentualnie podbiję później temat. Jeszcze raz dzięki.