Rozpoznawanie mowy w systemie Windows Vista

Czy jest jakiś sposób na to, żeby uruchomić tę funkcję w polskiej wersji systemu?

tylko na viscie ultimate…przez instalke en mui

Dobra, ale możemy chyba założyć na chwilkę, że ktoś chce się pobawić tym cackiem po angielsku. Nie żeby Vista rozpoznawała polską mowę, ale angielską… Żeby tylko włączyć to ustrojstwo!

jeżeli nie masz ultimate lub visty angielskiej to zapomnij :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Też mi się tak wydaje. Ja w Home Premium mam tylko odwiedź stronę MS hmmmmm…

http://www.cyberfoto.org/uploads/b050b66b49.jpg

a czy nie ma jakiegoś sposobu, DreamScene już rozgryźli i można mieć na Premiumie, a to pewnie też jakoś idzie zrobić, google i może znajdziesz :mrgreen:

No właśnie wszędzie szukałem już. I dowiedziałem się tylko tyle, że na Ultimate lub każdej EN pójdzie.

Niestety, muszę Cię rozczarować. Na wersji Ultimate jedynie co się wyświetla, to link do strony Microsoftu :evil:

ale na ultimate en mui instalujesz…

Ja mam Windows Vista Ultimate i zainstalowałem pakiet MUI (angielski) i rozpoznawanie mowy ŚMIGA! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Możecie również i wy korzystać z rozpoznawania mowy! Wystarczy ściągnąć program Vistalizator z tej strony i odpowiedni pakiet MUI też z tej strony. Próbowałem na edycji Home Premium (teraz mam Ultimate, bo tę edycję miałem wcześniej) uruchomić Rozpoznawanie mowy, a tu ERROR z napisem: " Rozpoznawanie mowy nie jest dostępne dla bieżącego języka.". Przetłumaczyłem Vistalizatorem i DZIAŁA! :o :smiley: . Do Ultimate polecam Windows Update, bo z tego rozszerzenia ściagasz pakiet MUI.

Rozpoznawanie mowy w systemie Windows to świetne narzędzie, bo sterujesz komputer GŁOSEM! :smiley: :o

PS. Te pakiety MUI ze strony http://froggie.sk, to są oficjalne pakiety MUI firmy Microsoft.

Rzoumiem że po instalacji tego Vista będzie w języku angielskim.

A czy jest jakis sposób aby Vista pozostała spolszczona a ten syntezator rozpoznawał angielskie polecenia??

jest…było ostanio na forum… instalujemy to en mui i podminiamy takie 3 plki i mamy już nawet na viście pl rozpoznawanie mowy…użyjcie szuakjki a znajdziecie ;0

Kuhar… szukam juz z 4 godziny i tylko znalazłem opcje jak zainstalowac jezyk angielski, ale wtedy vista jest po angielsku… jeśli wiesz gdzie był poruszany ten temat z podmianą tych 3 plików aby rozpoznawanie mowy działało w polskiej wersji to bardzo prosze podaj link do postu ![-o<

faktycznie…chyba usunęli ten temat bo go nie ma…pliki mam na dysku od teog jeszcze…moge jakbycoś podesłać je, ale nie wiem czy to na 100% legalne, bo jak chyba skasowali temat (nie mam go w sowich postach, a z googli nie da isę na niego wejśc- pisze że nie mam zezwoleń…) jak chceż te pliki to odezwij sie do mnie na gg / pw

no ja też chętnie się dowiem jak wygląda instalacja tego na polskiej wersji windowsa.

Pozdrawiam

Akurat mam link do tych plików, które są potrzebne do odpalenia Speech Recognition w polskiej Viście. Chcesz ten link? Nie chcę znowu być ukarany ostrzeżeniem, ale możesz napisać mi na PW, wtedy dam link razem z instrukcją.