Rozrzucony tekst w excelu

Witam! Mam problem! Mianowicie chcę skopiować napisy z worda do excela i co? Patrzcie sami Zeszyt1.xls

Jak zrobić aby nie było takiego nieporządku!? Proszę o szybką odpowiedź! Mój Excel to 2003 i Word 2003 (lub 2007)

mokreoko a może być sie wysilił i napisał o co dokładnie Ci biega ??

BTW po co w zeszycie A wkleiłeś wywiad z Dąbrowską :?

Bo to są wykonawcy do radia a na A bo Ania Dąbrowska. W

widać jak napisy rozciągają się aż do komórki “K”. Chcę aby Nie rozciągały sie do A tylko tak jak jest w zakładce spis treści że mają do tąd miejsce i jak się nie zmieszczą to idą do następnęj linijki.

Kliknij PPM na komórkę :arrow: Formatuj komórki… :arrow: zakładka Wyrównanie :arrow: zaznacz Zawijaj tekst.

Myślę, że to coś da.

Teraz powinieneś scalić komórki, by mieć większy obszar na tekst.

Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale chyba tak :-k

excpm5.jpg

Zaznacz całą kolumnę A następnie kliknij Format–>Komórki i tam w zakładce Wyrównanie zaznacz w opcjiSteroanie tekstem zaptaszkuj Zawijaj tekst. Mozliwe że będziesz musiał dwa razy kliknąć w kwadracik aż do chwili kiedy “ptaszek” będzie czarny a nie jasno szary. Wtedy wystarczy tylko ustalić szerokośc kolumny na właściwy odpowiadający twoim potrzebom. Oczywiście po tej operaci musisz skorygować wysokośc wierszy aby cały tekst był widoczny.

Morgen coś u mnie to nie wychodzi! Możesz mi to (jak możesz) zrobić? Tu są wykonawcy do wklejenia do tego zeszytu:) Z góry THX.

mokreoko proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

Niestety, ale tego jest stanowczo za dużo.

Nie licz na gotowca, tylko powiedz co Ci nie wychodzi.

I nie pisz, że “wszystko to, co napisałem” tylko podaj szczegóły i jakiś screen.

P.S. Tak na marginesie to ja nie za bardzo rozumiem Twój problem.

Zarzuć screena z painta (namaluj jak to ma wyglądać).

No to właśnie napisałem Ci jak to zrobić.

Zaznacz wszystkie komórki w A, które mają tekst.

Kliknij PPM na komórkę :arrow: Formatuj komórki… :arrow: zakładka Wyrównanie :arrow: zaznacz Zawijaj tekst.

Zanim to zrobisz, powinieneś je najpierw ze sobą scalić.

Morgen dzięki! Do zamknięcia

mokreoko nie ma potrzeby zamykania takich tematów.