Rozstrzygnięcie konkursów ogłoszonych na HotZlocie 2018

Rowerami na śnieżkę.

hop hop, po której stronie śnieżki jesteście ?

Wschodni-Zachód czy Północne-Południe? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

kurde nie działa mi pendrive z grami.

a poza śnieżką działał ?

Na dole pani sprzedawała Langosze i można było wjechać a nie wchodzić, to chyba po tej lepszej, gdzie górale mniej góralscy

My tu Gadu-Gadu, a wyników dalej nie ma… :frowning:

zaczynam czuć już emocje z tym związane :smiley:

Pewnie nie podpisaliście odpowiednich zgód RODO na podanie choćby nicków w publicznym newsie.

1 polubienie

Zgarnąć rejestrator za recenzję wygranego na Hot Zlocie głośnika, incepcja :joy:

Co z wspomnianym konkursowym softem się wydarzyło?

1 polubienie

Może poszedł na Allegro jako firma “Kogucik, sprzedał i ucikł”.

1 polubienie

Hej,

Oki, czyli wszystko już rozstrzygnięte w newsie.

No to mam kolejnego Optane’a. :smiley:

Bardzo dobre pytania, sam chciałbym wiedzieć…

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Szkoda że nie idzie zrobić na nich combo :frowning: Na szczęście dobrze padło, bo do maka optane by mi się nie przydał :stuck_out_tongue:

No u mnie nie do końca. Mam już drugi Optane - trzeci posiadany wymieniłem na myszkę - ale komputerów do zastosowania brak. Stary laptop jest za stary na takie ulepszenie, a nowy ma zarówno SSD’ka na M.2, jak i dysk talerzowy na dane. Ale może ktoś z rodziny będzie coś kupował, to wtedy będzie jak znalazł…

:wink: hip hip hurrraaa

tylko, żeby nie było…

pozostaje tylko pytanie właśnie o te magiczne wspominane 2-3 krotnie podczas konkursów/zlotu pakiety oprogramowania od intela z softem za dużo $…

1 polubienie

Może się przeterminowały? Miałem podobnie z bundlem gier od Intela, który dostałem zs 1 grosz do zakupionego laptopa. Niestety choć od razu chciałem go aktywować, strona z uporem maniaka informowała, że promocja została już zakończona.

ale

o ile wiem to te bundle z softem intela to klucze do konta gdzie cały czas są aktualizowane klucze

Może sprzątaczka zabrała do portierni, jak się walały po biurkach…

Osoba / osoby które je otrzymały, zastrzegły sobie anonimowość…i już koniec “teorii spiskowych”…wracajcie do zajęć własnych…

Przepraszam, ale chyba czas jednak wytrzeźwieć albo przestać czytać mokre fantazje o RODO itd. Były ogłoszone konkursy, była ogłoszona pula nagród - zostały oznaczone miejsca i zwycięzcy oraz oznaczone nagrody w których brakuje oprogramowania od Intela o którym parę razy wspominał Tomek B.