Rozszerzanie ekranu

(maciek20053) #1

Witam mam problem mam dwa monitory drugi wykrywa ale jak daje opcje rozszerz ekrany na drugim nie pojawia sie ekran pomocy drugi jest sprawny

(zbigg47) #2

Napisz to po polsku, bo nic nie idzie zrozumieć…

(maciek20053) #3

wytłumacze ci to
kupiłem przejsciowke display port do vga kupiłem ja za potrzeba 2 monitora daje opcje rozszerz ekrany i niestety ekran pokazuje sie na 1 monitorze a i tak aplikacje moge przesuwac po 2 czy 2 monitor musi byc podłaczony do pradu ?

(kacperor) #4

może być do chomika

(maciek20053) #5

Smieszny jestes

(maciek20053) #6

To ktos pomoze czy nie

(Fizyda) #7

Zarówno jeden jak i drugi monitor muszą być podłączone do prądu, komputer też. Inaczej nie będzie Ci wszystko działało.

(maciek20053) #8

a ok to musze gdzies znalezcz drugi zasilacz

(Fizyda) #9

Nie zasilacz nie jest Ci potrzebny, potrzebujesz rozdzielacz ewentualnie przedłużacz z rozdzielaczem.
No chyba, że nie masz zasilacza w komputerze lub w którymś monitorze, w tedy musisz go mieć.

(maciek20053) #10

dobra wszystko działa ale mam problem
naprzykład jak gram w jakąs gre i chce sobie wybrac muzyke na drugim monitorze to sie gra minimalizuje
czy da sie cos z tym zrobic ?

(maciek20053) #11

bo to troche denerwuje jak chce zmienic muzyke i gra sie minimalizuje

(Fizyda) #12

Uruchamiaj gry w oknie.

(Dimatheus) #13

Hej,

Ewentualnie klawiatura multimedialna z dodatkowymi klawiszami, którymi będziesz mógł przełączać kolejne utwory. Niestety rozszerzony pulpit tak działa, że przejście do innej aplikacji z trybu pełnoekranowego powoduje minimalizację aplikacji.

Pozdrawiam,
Dimatheus