Rozszerzanie ekranu

Witam mam problem mam dwa monitory drugi wykrywa ale jak daje opcje rozszerz ekrany na drugim nie pojawia sie ekran pomocy drugi jest sprawny

Napisz to po polsku, bo nic nie idzie zrozumieć…

wytłumacze ci to
kupiłem przejsciowke display port do vga kupiłem ja za potrzeba 2 monitora daje opcje rozszerz ekrany i niestety ekran pokazuje sie na 1 monitorze a i tak aplikacje moge przesuwac po 2 czy 2 monitor musi byc podłaczony do pradu ?

może być do chomika

2 polubienia

Smieszny jestes

To ktos pomoze czy nie

Zarówno jeden jak i drugi monitor muszą być podłączone do prądu, komputer też. Inaczej nie będzie Ci wszystko działało.

a ok to musze gdzies znalezcz drugi zasilacz

Nie zasilacz nie jest Ci potrzebny, potrzebujesz rozdzielacz ewentualnie przedłużacz z rozdzielaczem.
No chyba, że nie masz zasilacza w komputerze lub w którymś monitorze, w tedy musisz go mieć.

dobra wszystko działa ale mam problem
naprzykład jak gram w jakąs gre i chce sobie wybrac muzyke na drugim monitorze to sie gra minimalizuje
czy da sie cos z tym zrobic ?

bo to troche denerwuje jak chce zmienic muzyke i gra sie minimalizuje

Uruchamiaj gry w oknie.

Hej,

Ewentualnie klawiatura multimedialna z dodatkowymi klawiszami, którymi będziesz mógł przełączać kolejne utwory. Niestety rozszerzony pulpit tak działa, że przejście do innej aplikacji z trybu pełnoekranowego powoduje minimalizację aplikacji.

Pozdrawiam,
Dimatheus