Rozszerzenie do Firefoxa otwierające adres w nowej karcie

Chodzi mi o rozszerzenie otwierające adres z zakładki w nowej karcie po kliknięciu i jeszcze przydałby się gdzieś mały przycisk przy pasku adresu oferujący nową kartę. Mały, bez konfiguracji.

Dziękuje.

taką opcje masz wbudowaną w ff. Klikasz na dostosuj, nowa karta i umieszczasz gdzie chcesz( o ile o to Ci chodziło) np. zaraz obok paska adresu

Jeżeli dobrze zrozumiałem, chodzi Ci dosłownie o powielanie karty już otwartej - oferuje to np. Tab Mix Plus. Ma też niewielki kwadratowy przycisk “nowa karta”, który możesz umieścić po prawej lub lewej stronie, tzn. na końcu lup początku paska zakładek. Ogólnie dodatek ma wiele opcji. Wszystko to dotyczy Firefoxa 3.xx, nie wiem jak pod 2.xx.

Kliknij na adresie scroll’em z myszki :wink:

To w zupełności wystarczy. Niekiedy zapomina się o funkcjonalności FF i myszki :slight_smile: Dzięki.

Ikonkę FF możesz też przypiąć sobie do paska zadań : )

Ja tak mam :]

Narzędzia :arrow: Opcje :arrow: Karty :arrow: Przy opcji “Nowe strony powinny być otwierane” zaznaczasz “w nowej karcie” i finito :wink: albo tak jak wspominali inni, naciśnij adres scrollem myszki :slight_smile:

jest także wersja dla 2.xx tylko dlaczego siedzieć na starym sofcie ? kopsnij się na 3.0.11 bo 3.5 już za rogiem