Rozszerzenie do pobierania piosenek z YouTube Google Chrome

Witam serdecznie.

Szukam jakiegoś rozszerzenia lub programu do Google Chrome w którym mógł bym pobierać piosenki automatycznie w mp3 z YT lub naciskając ikonę np. pod filmikiem i ona automatycznie zaczynała by pobieranie w jakimś programie na takiej zasadzie jak w programie

Free YouTube to MP3 Converter 3.12.0.128 tylko żeby pobierane pioseki nie miały transferu po 50kb/s przy necie prawie 6mb:<

Jeśli ma ktoś jakieś dobre rozszerzenie lub programik proszę o podanie.

Dziękuje pozdrawiam.

http://www.chromeextensions.org/utiliti … ownloader/

Właśnie z tym próbowałem tylko nie wiem jak ominąć jedną rzecz :confused:

Gdy klikam " Add to Chrome " i to się skończy pobierać wyskakuje u góry napis na żółtym pasku “Nie można dodawać aplikacji , rozszerzeń i skryptów użytkownika przychodzących z tej witryny”

google już dawno zablokowało instalacje rozszerzeń z poza chrome web store, można za to kożystać z zewnętrznych programów nie które mają nawet możliwość doinstalowania wtyczki np Freemake Video Downloader, nawet nie wiadomo czy da się w ogóle to odblokować.

A to już nie zależy od programu tylko od ograniczeń i obciążenia serwerów z których materiał jest pobierany.

Na łączu 100 megowym mam podobne wyniki, a Free YouTube to MP3 Converter jest bardzo dobrym wyborem.

No nic , trzeba będzie ściągać jak dawniej przez convertera www :smiley: