Rozszerzenie pliku


(A Iwanicka) #1

Witam,

jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o komputery dlatego potrzebuje rady Zglosilam firmie odnalezienie pliku usunietego poprzez shift i delete Podalam nazwe i lokalizacje oraz date utworzenia pliku i date usuniecia Firma nie znalazla pliku o nazwie jaka podalam Chodzi o rozszerzenie Znalezli plik o podobnej nazwie ale rozszerzeniu wapr (o ile dobrzepisze) Stad moje pytanie co to jest za rodzaj pliku?


(Gracz Online) #2

Na wstępie informuję, że klawiatura komputera obsługuje polski literki (ś, ć, ź itp.) więc nie rozumiem dlaczego ich nie stosujesz. Koleżanko napisz na forum, z jakiego programu korzystałaś przy utworzeniu usuniętego pliku. Aplikacja do odzyskiwania danych mogła źle zinterpretować odszukane rozszerzenie. Będziesz pewna tego jeśli wyjawisz tajemnicę typu szukanego pliku (czy był dźwiękowy, filmowy a może tekstowy). Pomocną informacją będzie, z jakiego systemu plików korzystasz. W zależności od niego są różne szanse na odnalezienie pliku po nazwie.

Cześć


(Cedar) #3

Jeżeli po usunięciu pliku nadal używałaś tego komputera (zamiast natychmiast go wyłączyć), to miejsce na dysku, na którym ten plik się znajdował mogło zostać wielokrotnie nadpisane przez inny plik, przez co szanse na jego odzyskanie zbliżają się do zera.


(Frog) #4

alicjabezzer , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif