Rozszerzenie powiadamiające o zmianie na stronie

Witam wszystkich forumowiczów

Poszukuję programu lub rozszerzenia do przeglądarki google chrome, które będzie powiadamiać mnie, jeśli na stronie zaszła jakaś zmiana. Mam program, który automatycznie odświeża mi stronę co określoną jednostkę czasu, to jednak jest połową sukcesu.

Fajnie to można przedstawić na przykładzie wiadomości z poczty o2, jeśli pojawi się nowa słyszę klakson. Chciałbym żeby program robił coś podobnego. Strona się zmieniła <przyszła wiadomość> dostaję jakieś powiadomienie <np. dźwiękowe, albo jakiekolwiek inne>.

Znacie jakiś fajny program/rozszerzenie do chroma ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Dla Firefoksa jest Update Scanner http://sneakypete81.github.io/updatescanner/getting_started.html a dla Chrome te prawdopodobnie to będą odpowiednie (nie sprawdzałem bo nie używam Chrome):

Problem jest taki, że nie może to być tego typu strona. Strona, którą chce monitorować ma ograniczony dostęp i tego typu strony nie działają :confused:

Wydaje mi się, że nie zapoznałeś się wystarczająco dokładnie z zawartością linków, które podałem. Na tych stronach jest dostępne rozszerzenie do przeglądarki i z jej poziomu monitorujesz swoją stronę nie za pomocą stron, które podałem.

No fakt, dzięki za pomoc :slight_smile: