Rozszerzenie utx?

Czy orientuję się ktoś, za pomocą jakiego programu/sterowników etc. można otworzyć/podglądnąć/edytować pliki o rozszerzeniu utx? Wiem tyle, że mają one w moim przypadku związek z teksturami w grze.

Ps: Przed założeniem topic’a przeszukałem forum pod wszystkimi hasłami jakie mi się z tą sprawą kojarzyły. Tak żeby nie było nieścisłości :wink:

*.UTX z tego co pamiętam to pliki z teksturami do gry Unreal :wink: Jeżeli chodzi o tę grę to zajrzyj na www.unreal.pl w dziale download z tego co pamiętam są odpowiednie narzędzia…

Tak też już na to wcześniej wpadłem ale ja mam te teksturki w folderze gry Lineage2 i programem z unreal.pl nie idzie tego otworzyć.

To nie tylko unreal: http://filext.com/file-extension/utx

Spróbuj wypakować programem Dragon UnPACKer.

Działa. Dzięki wielkie.

Temat wyczerpany

Wtam mam powazny problem z UTX iz niestety ten program nie umozliwia mi rozpakowania tego typu archiwom pragne z gry Swat 4 zmienic wyglad postaci w multi player czyli podejzanych i oficerow podczas gdy otwieram utx tym programem to wyskakuje mi reor ja chce wypakowac ale mam bardziej mniej skomplikowane pytanie i prosil bym o odpowiedz.

  1. program umozliwiajacy do edycji utx

2.program do edycji textur po wypakowaniu.

3.program do ponownego zapisania w format utx.

czy mozecie mi pomuc moge przeslac kilka plikow kture sa ze textur Swata 4 bardzo mi na tym zalezy.

a w katalogu z grą nie ma żadnego edytora map i tego typu rzeczy

Edytor map nie umozliwia w tym przypadku na edycje postaci multiplayer. a wiem ze jest to mozliwe caly czas szukam i mecze sie od tamtej mej wypowiedzi :confused:

ProXXy , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witam. mam sprawe pokrewna:) Texturki texturkami ale co z modelami? czy jest opcja zmienic modele do np. gry Quake 3 (zmienic wszystko-mapy,modele,textory-tak zeby hulało?)

Wielki dzieki za oppiwiedz:)

Tematu nie szukalem-ale jak wiecie to odpowiedzcie a nie piep****e o szukaniu:) pozdrawiam