Rozważanie kupna windows 10

A dlaczegóż to?
Uzasadnij swoją wypowiedź bo wychodzisz na ignoranta który nie widział na oczy dyszki.

Windowsa 10 mam aktualnie na komputerze i naprawdę może ty nie widziałeś nigdy na oczy dyszki z resztą kupuj co chcesz dla mnie to strata pieniędzy już wolę pobrać sobie z oryginalnej strony microsoftu narzędzie do tworzenia nośnika windowsa 10 oczywiście

A tam… rzecz gustu, jedni wolą blondynki, inni rude…

Porządny system i praktycznie niezniszczalny, coś jak kiedyś XP.

Ale na nowy komp W10, reszta, to sprawa dyskusyjna.

A wiem to z tego że 5 razy windows 10 zaciął mi się w ciągu dniu i musiałem wyjmować baterię bo nic się nie dało zrobić , komputera nie mam złego bo intel core i5 4gb ramu 10 uciągnie to więc tak jak mówiłem dla mnie to strata pieniędzy

Dajesz sobie dłon uciąć, że to wina Windows 10, a nie sprzętu??

Komputer mam od miesiąca to co się mogło zepsuć ?

A nowego windowsa od tygodnia

Ja powiedziałem róbcie co chcecie ale dla mnie to strata pieniędzy wolałbym kupić sobie kilka gier lub telefon niż windowsa 10 za 500zł lub drożej

1 polubienie

Różne rzeczy, wróżką nie jestem, ale równie dobrze może nawalac bateria, robić spięcie. LAptop to wrażliwe urzadzenie bo ciągle w ruchu nie jak stacjonarny komputer, który stoi w miejscu i bez dłubania w nim nie powinno się nic psuć samo z siebie. Mam kolege, który kupił laptopa Asus RoG za prawie 5 tysi rok temu i pomiesiącu padł HDD. Niby bez powodu, ale się wieszało i wogóle. Wyjeliśmy HDD bo nie było plomby, pod PC, odpalamy SMART, a tam ponad tysiąc bad sektorów. Naszczęście to WD, wiec po rejestracji na WD, zgłoszeniu i wysyłce, na 3 dzien kurier od samego WD przywiózł nowy dysk, inny model, ta sama pojemnośc. Do dziś wszystko działą, a windows 10 chodzi tak, że głupota byłoby instalowac starszy system.

Ty uważasz że trzeba było instalować co roku znów 7 ? Ja miałem dwa lata nawet więcej na komputerze 7 i śmigało jak należy tak samo z 8.1

Co ci z gier bez windowsa?? Troche ludzi nad tym siedzi i licencja za to się płąci bo szanujesz pracę ludzi kupując oryginał.

Asus a acer to różnica

bo wolę kupować oryginały niż pobierać piraty

Gry oryginalne, a system???

A drugi minus jest taki windowsa 10 że jakbyś chciał pobrać grę piracką to w ciągu 24h musiał byś ją usunąć bo wszystko co masz na komputerze ma dostęp do tego microsoft i jak nie usuniesz tej gry to jak mówiłem w ciągu 24h zablokują ci komputer a 7-ka ? 7-ka jest stara i już system nie wysyła danych do microsoftu tak jak 8.1

Hahahahahahahaha. W Windows 7 tez MS wgrał telemetrię, chyba, że ja w 7 zablokowałes przed instalacja, ale MS nie zagląda do systemu, oni blokuja Cracki Defenderem. Boże co za głupoty piszesz to się pożygac można.

Nie no rozwaliłeś mnie tym cracki defenderem ? hahahahahhahah nie no leje , ale zrozum że w 10 tak jest system czy tam ms zawsze ma dostęp do twojego komputera ma twoje pliki , ma dostęp do całego twojego systemu , czy chciałbyś żeby ci ktoś patrzył co masz na komputerze bo ja nie za bardzo

System przy domyślnej konfiguracji szpieguje użytkownika

Domyślna konfiguracja Windows 10 sprawia, że system wysyła spory zestaw informacji do producenta, co niekoniecznie musi się podobać użytkownikom. To szpiegostwo jest podyktowane dbałością o rozwój produktu, ale domyślnie włączone przesyłanie wielu danych jest irytujące. Dziesiątka na szczęście dysponuje ustawieniami pozwalającymi ograniczyć telemetrię

Skąd takie bzdury bierzesz?

1 polubienie

Windows 7 posiada od bardzo dawna tą samą telemetrię co dyszka.