[ROZWIAZANE] Jak zrobic update Windows XP home 2002?

Witam i prosze o pomoc. Chcialbym zrobic update w moim windows xp home edition wersja 2002 service pack 2.

Gdy wybiore z menu start opcje windows update, to otwiera sie w IE strone windows update, nastepnie klikam na szukaj (obotetnie które) i pokazuje sie komunikat (bez numeru), potrzebne dla win update dane nie sa zainstalowane lub zarejestrowane. Mam do wyboru 2 opcje:

* potrzebne dane teraz rejestrowac lub zainstalowac (zalecane)

* pokazac dalsze informacje

Gdy wybiore pierwsza opcje i klikne na dalej, to pokazuje sie:

  1. pobieranie 100%

  2. rejestracja 100%

i ponownie wracam na strone szukaj, obojetnie co wybiore, wracam w to samo miejsce.

Oczywiscie posiadam legalnego win (wersja OEM), aktualizacja IE nic nie pomogla, …

Jak to obejsc?

W momencie, gdy on sciaga ten plik instalacyjny, to gdzie go on zapisuje? Moze on jest uszkodzony i gdybym go skasowal, to by pomoglo?

Z góry dzieki za trafny :smiley: pomysl, …

A dlaczego chcesz pobierać przez przeglądarkę ?

Właściwości Mój Komputer>Aktualizacje Automatyczne>zaznaczasz opcje “Automatycznie (zalecane)” i sam Ci będzie pobierał.

Ostatni Update, jaki zostal automatycznie pobrany, jest z data 1. marca 2007, czy od tego czasu nie bylo zadnych nowych?

Panel sterowania >> Aktualizacje automatyczne >> na dole jest opcja Zainstaluj aktualizacje z witryny sieci Web >> klikniesz na to >> wejdzie na stronę aktualizacji >> sprawdzi czy coś brakuje dla twego systemu i już będziesz wiedział

:slight_smile:

No wlasnie o to chodzi, ze to nie dziala, …

Przed chwilą zrobiłem jak napisałem wyżej sprawdziło >> pobrało jak piszesz po 100% I teraz trzeba poczekać dłuższą chwilę >> następnie pobrało poprzwkę sprawdzającą legalność (2130) i pobrało aktualizację do Outlooka

Trzeba być cierpliwym te strony otwierają się dość długo

:slight_smile:

Czekanie nic nie daje, jak sie operacja zapetlila, …

Jakims cudem IE sie zawiesil i gdy wystartowalem na nowo, to pojawila sie opcja instalacji ActivX (wczesniej sprawdzalem dostepne aktualizacje ActivX, ale pojawial sie komunikat, zainstalowana jest najnowsza wersja), …

Problem musial lezec na ActivX, …