[ROZWIĄZANE] Komputer nie widzi zdjęć z telefonu

Chciałem dziś przesłać zdjęcia z telefonu na laptopa i laptop pokazuje mi że folder Camera jest pusty a tam jest 31 zdjęć. Co się dzieje? Dlaczego? Telefon: Xiaomi Redmi 5 Plus. Zdjęcią są w pamięci wewnętrznej. Oto co robiłem wcześniej co może być przyczyną problemu:

  • Telefon wypadł mi z ręki na podłogę i zbiła się szybka. Może nie tylko ekran ucierpiał?
  • W związku ze zbitą szybką, przed wysłaniem go do naprawy postanowiłem pozbyć się prywatnych zdjęć z telefonu i zrobić ich backup, ale zrobiłem to na komputerze metodą Ctrl+X (Wytnij)

Może zdjęcia zapisane są w pamięci karty, a sprawdzasz ten folder w pamięci telefonu albo odwrotnie.

Spróbuj połączyć przez FTP. Jaki tryb masz na telefonie? Przesyłania zdjęć czy plików?

Sprawa jest prosta. Wyciąć, a skopiować zdjęcia to co innego. Więc nie dziw się, że zdjęć już nie ma w telefonie. Teraz musisz skopiować zdjęcia z kompa na laptopa.

no dokładnie

  • kopiuj-wklej - pliki będą w katalogu źródle jak i docelowym.
  • wytnij-wklej - pliki znikną z katalogu źródła, a pojawią się w docelowym.
1 polubienie

Nie mam karty pamięci w telefonie

Problem rozwiązany. Przyczyną problemu była ta zbita szybka. Po naprawie usterki laptop widzi zdjęcia zrobione po naprawie.

Z jakiego kompa? Komputer mówiłem na laptopa