[Rozwiązane] Przerywające się połączenie z internetem

Witam,

od jakiegoś czasu miewałem problemy z połączeniem z internetem (z modemem jest wszystko w porządku), w dniu wczorajszym postanowiłem zaktualizować antyvirusa, po wejściu na stronę eseta, pojawiała mi się czysta strona, po zastosowaniu się do rad w kilku tematach udało mi się z tym poradzić. Zaktualizowałem ESETa i przeskanowałem komputer, wykryte zostało kilkanaście zagrożeń, które antyvirus usunął. Nie naprawiło jednak to moich problemów z internetem. Standardowo po 5 minutach od połączenia się z siecią internet zaczyna ‘mulić’ i w pewnym momencie przestaje działać. Ponowne łączenie się z siecią nic nie daje, aby znów działał muszę restartować PCta. Po podłączeniu modemu do drugiego komputera, ten działał bez większych kłopotów. Jest na to jakaś rada?

Logi OTL -http://wklej.to/pYP58

Pokaż jeszcze log extras.

radioskoda , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Extras - http://wklej.to/NGmcq

OTL - http://wklej.to/6ZYVP

Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę przy skanie OTL’em, po jakimś czasie komputer automatycznie przeskakuje w wygląd klasyczny, zostaje przerwane połączenie z internetem.

@Areh, taka nazwa tematu pasuje? Szczerze mówiąc, sam nie wiem jak to nazwać, nie mam pojęcia jaki jest to virus, ani jakie procesy zachodzą w systemie, bo najzwyczajniej w świecie się na tym nie znam.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Extras - http://wklej.to/wqfdh

OTL - http://wklej.to/2DpnT

Usuwanie - http://wklej.to/UcIgr

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach:http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY WIRUSÓW

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.

Problemy z internetem ustąpiły.

Jednak teraz cały Windows działa w miarę wolno, temperatura komputera również jest wysoka, [Czysty, chłodzenie działa poprawnie] użycie procesora wg managera zadań też jest niewiarygodnie wysokie - podczas korzystania z Mozilli i Gadu-Gadu wynosi około 70%. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane :confused:

Extras - http://wklej.to/LIg7e

OTL - http://wklej.to/OsmaW

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

Użyj USBFix http://www.teamxscript.org/usbfixTelechargement.html

Kliknij w nim na przycisk “DELETION” (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną przed użyciem USBFix.).

Dr. Web nic nie wykrył. Po użyciu USBFixa procesor wrócił do normalnego użycia na poziomie 22%. Internet działa poprawnie.

Jedynie komputer nagrzewa się do 50*C, ale wydaje mi się, że po dokładnym wyczyszczeniu środka wszystko wróci do normy.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. :slight_smile: