Rozwiązanie umowy z mulimedia i podpisanie z vectrą

Witam!

Otóż mam internet z mulimedii od 4 lat, ale chcę przejść do vectry, (mają większy transfer, za mniejsze pieniądze :wink: )

w związku z tym mam kilka pytań:

Czy nie będzie problemów? Czy jeżeli rozwiążę umowę z miesięcznym wypowiedzeniem, np. od 1 marca 2010, to gdybym wysłał teraz pismo o rozwiązanie, mógłbym podpisać od razu z vectrą? i czy w końcu jak będzie z tymi całym wyposażeniem: modem, skrzynka na korytarzu, kable itp. Czy to mulimedia zabierze, a vectra podepnie nowe okablowanie razem z modemem i resztą?

Zapewne podepnie nowe. Przecież to inna firma, nie zadzwonią do Multimedia i zapytają się o możliwość użyczenia kabla…bez przesady. Nie orientowałeś się czy ktoś w mieszkańców nie ma już jakieś usługi z Vectry, to może skrzynka jest już postawiona?

Zadzwoń, zapytaj się ile to będzie kosztować pieniędzy, pracy i czasu. Od tego są telefony. :stuck_out_tongue:

Z tego co się orientuję, jeśli zadzwonisz lub pójdziesz do biura Vectry wszystko zrobią za ciebie, jeśli chodzi o formalności, jest to najwygodniejszy sposób przejścia. (wiadomości z call center Vectr’y gdzie tydzień temu byłem). Modem itd wszystko dostaniesz.

pozdrawiam.

Dzięki wszystkim za pomoc - spróbuję “powalczyć” jutro :slight_smile: