Rozwiązanie umowy z Orange

Co zrobić aby rozwiązać umowe z Orange (mam do 24 stycznia, choć ostatni rachunek za luty dopiero, mam mixa). Czy należy iść z tych do punktu sprzedaży i tam coś podpisać? Czy można telefonicznie, albo przez internet?

Nie wiem jak w Orange, ale np. w Erze wystarczy najpóźniej na miesiąc przed końcem umowy wysłać do działu obsługi klienta podanie o rozwiązanie umowy. W Orange jest pewnie podobnie. Najlepiej zadzwoń do biura obsługi klienta, tam Ci wszystko powiedzą. I jeszcze jedno - w Erze możesz sobie zastrzec, że chcesz zachować swój numer i przenieść do tak taka. Taka usługa jest za darmo, tylko należy w ciągu miesiąca od rozwiązania umowy uzupełnić konto i mamy dalej swój stary numer.

W orange jest tak:

Rozwiazanie umowy- idziesz do Salonu i wypisujesz formularz rozwiazania umowy.

Jesli chcesz zachowac numer i przeniesc go na karte nie rozwiazujesz umowy, tylko podpisujesz aneks przejscia na karte. Na start otrzymujesz 5 zl. Pozdrawiam

Ale to Orange to naciągacze i oszuści. 14 stycznia byłem w salonie rozwiązać umowę. Po tygodniu przyszło sms-em potwierdzenie że rozwiązałem umowę i w ciągu kilku dni odłączał numer i że zapraszają do programu ProPozycja. Po 2-óch dniach mam telefon czy nie chce przedłużyć umowy. Mowie że już rozwiązałem i nie chce ale nie chcieli mi za bardzo wierzyć więc się rozłączyłem.

Od 1 lutego mam już inną kartę sim (z Play) i teraz nie mam umowy tylko telefon na karte. Ale sprawdziłem starą karte dzisiaj a tu nie dość że dalej karta jest aktywna to jeszcze mi przelali 25 zł za luty (w mixie dają kase na konto z góry) i przyszedł sms że wystawiono fakturę za luty. A ja nawet już nie używam tej karty sim i nie zapłacę im tego rachunku. Pewnie mnie będą ścigać, ale się nie dam

Witam,

mam zamiar wypowiedzieć umowę w orange, tylko że problem polega na czasie, może ktoś wie ile trwa rozwiązanie takiej umowy?

Witam

Ja zrobiłem tak:

Ściągnełem sobie i wypełniłem gotowy wzór rozwiązania umowy ze strony www.pisma.com.pl i zaniosłem do salonu Orange i to wszystko.

Trzeba tylko pamiętać żeby złożyć pismo najpóźniej na miesiąc przed końcem umowy inaczej przedłużą trochę ten okres.

Pozdrawiam

proszę o pomoc. Rozwiązali mi umowę na podstawie zaległości w wysokości 2000 zł, natomiast kary umowne sięgnli do 20.000 zł

co mam robić?

sprawa jest już w kancelarii prawnje, z którą nie ma mowy żeby się dogadać. Pytanie: czy jest szansa jeszcze dogadać się zoperatorem na wznowienie umowy, jeśli tak to co powinnam zrobić. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.