[ROZWIĄZANY]Problem z kupnem W8 upgr

Dzień Dobry!

Mój problem jest następujący. Mam konto na PayPal - u, które zasilam przelewami z konta bankowego. Jak uruchamiam Asystenta uaktualnienia W7/W8 Pro, to po dojściu do płacenia, żąda abym powiązał konto PP z kartą kredytową, lub debetową. Czy samo konto na PP nie wystarczy? Czy Koś się może orientuje w czym rzecz? Można oczywiście kupić w sklepie, ale to 120 PLN więcej! Z poważaniem

Adam

Kupowałem przez PayPal i też miałem problem, bo po kliknięciu w ostatnią opcję zakupu nic się nie działo. W moim przypadku było to spowodowane tym, że na koncie miałem 132 zł, Windows kosztował niby 129, ale trzeba było mieć większą sumę bo przelicza walutę, czy też Vat. Jak zwiększyłem stan konta, to zakup został sfinalizowany natychmiast.

Dodane 22.11.2012 (Cz) 7:16

Kupowałem przez PayPal i też miałem problem, bo po kliknięciu w ostatnią opcję zakupu nic się nie działo. W moim przypadku było to spowodowane tym, że na koncie miałem 132 zł, Windows kosztował niby 129, ale trzeba było mieć większą sumę bo przelicza walutę, czy też Vat. Jak zwiększyłem stan konta, to zakup został sfinalizowany natychmiast.

Dzień Dobry!

To może być, bo ja mam też ok 135 PLN. Może ktoś wie ile trzeba minimum mieć na PayPalu aby sfinalizować zakup?

Nie chciałbym bez potrzeby ładować w PP.

Adam

Ja wtedy doładowałem jeszcze 10 zł i stykło.

Dzisiaj zakupiłem przez Asystenta. Płatność PayPal (ważne: konto Paypal musi być zweryfikowane - powiązane! albo kartą kredytową / debetową albo rachunkiem bankowym).

Dzisiaj Windows 8 Pro kosztuje 134,15 zł (równowartość 31,30 EUR).

Co do tego powiązania z kartą i bankiem, to pozwolę sobie mieć inne zdanie. Nie mam powiązanego PayPal z kartą, a mego banku nie ma na wykazie i z tej przyczyny też nie powiązałem. Doładowuje konto i nie ma problemów.

Dzień Dobry!

Problem się rozwiązał. Po prostu trzeba mieć na koncie PP kilka złotych więcej / zależy od kursu euro/. Dziś to ok 135 PLN.

Pozdrawiam.