[ Rozwiązany / Solved ] Informacje dotyczące konsoli PlayStation 3

Witam,

Zamiast ładować kasę w stare PS3 nie lepiej kupić PS4?

Po pierwsze: na PS4 warto jeszcze poczekać ( patrz: PS3 Fat -> PS3 Slim -> PS3 Super Slim )

Po drugie: zdecydowana większość to tytuły z PS3 w ulepszonej grafice, choć powoli się to zmienia.

Po trzecie: PS2 i PS3 mają największą bazę gier … Może kiedyś kupię też PS2 …

Da się w każdym większym sklepie ale wtedy wyjdzie niestety drożej. Nie wydaje mi się też aby był sens kupowania do ps3 dużego dysku ssd. Niedawno miałem zainstalowane 2 gry na ssd i po przesiadce na zwykły dysk nie widziałem żadnej różnicy w szybkości wczytywania się gier.

To bardzo możliwe.

Z grubsza zależy jakie dwa dyski porównujemy.

Dwa “typowe” dyski o podobnych “typowych” cenach zapewne mogą mieć zbliżone parametry.

Pamiętaj, że szybkość dysków SSD nie jest jedyną zaletą.

Pamiętaj też, że obecnie są nieco droższe ( gdyż nowsze ), a z czasem stanieją.

Mam nadzieję na kupno PS3 jeszcze w tym roku, ale najprawdopodobniej będę miał okazję dopiero w następnym.

Przez parę miesięcy ceny nieco zejdą.

Osobiście dla mnie jakość jest ważniejsza niż cena ( tu znów: nie chodzi tylko o szybkość ).

Dużego chcę po zamierzam w kilka ( później wiele więcej ) dużych tytułów pograć i wolę raz zainstalować je i mieć spokój.

Bo będę wolny przeważnie w weekendy i wtedy wolę nie tracić czasu i po parę godzin się rozerwać.

Dzięki za chęci, zaręczam że wybiorę dysk który spełnij moje oczekiwania ( także co do szybkości ).