[ROZWIĄZNE] Atheros Bluetooth 3.0 (Acer Iconia W500)

Witam!

Posiadam tablet Acer Iconia W500 który ma Bluetooth Atheros w wersji 3.0, no i tutaj pada pewien problem…

Mój system: Windows 8 PRO x86

Pobierałem sterowniki pod Win7 od ACER’a: http://global-download.acer.com/GDFiles … ep2=ICONIA TAB&Step3=W500&OS=ALL&LC=en&BC=ACER&SC=PA_7

I podczas instalacji wyskakuje błąd że są niekompatybilne i nie można ich zainstalować.

Po pomoc poleciałem do “Wujka”, który znalazł mi jakiś tam podobny problem (chyba?) - lecz nie wiem wgl. o co chodzi:

qualcomm-atheros-bluetooth-brak-sterownika-t511871.html

Jakieś identyfikatory, nie wiem o co chodzi…

I tutaj moje pytanie:

Co mam zrobić aby to Bluetooth działało?

W Menadżerze Urządzeń nie ma żadnego nie znalezionego urządzenia, są tylko w dziale Bluetooth: General Bluetooth Device i Moduł wyliczający Bluetooth firmy Microsoft.

W ustawieniach niby jest Bluetooth i np. opcja “Wyszukaj urządzenia” - lecz nic nie znajduje, pomimo że Ultrabook XPS 13 i7 wykrywa wszystko od strzału.

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam.

Dodane 31.12.2012 (Pn) 16:22

Już wszystko działa, okazało się że w programie “Sterowanie Urządzeniem” od Acera - Bluetooth było po prostu wyłączone, nie dziwota że w systemie nie wykrywało wgl. Bluetooth w ustawieniach, i w Menadżerze Urządzeń pisało że jest włączone…