[ROZWIĄZNY] Problem z rejestracją na Ustream


(Stralny 97) #1

Witam mam dziwny problem z rejestracją na ustream.tv

Gdy wypełniam formularz pisze że adres email jest używany.

Gdy daję żeby przypomnieć hasło/login i wpisuje ten email pisze że nie ma go w bazie.

Nie wiem co z tym zrobić.

Proszę o pomoc, albo namiary do suportu Ustreama (poprzez email lub formularz).

70610726.png


(antiferno) #2

Spróbuj wpisać swój adres nieco inaczej np l.o.g.in@gmail.com albo login+costam@gmail.com gmail ignoruje kropki i tekst po +


(Stralny 97) #3

WIELKIE WIELKIE DZIĘKI :slight_smile:

Pomogło z kropkami, z plusami nie.

Ale i tak dzięki :slight_smile:


(antiferno) #4

Widocznie serwis sie zabezpieczył , na FB też z plusem nie przejdzie :stuck_out_tongue_winking_eye:


(Stralny 97) #5

Przejść przeszło, ale nic nie dostałem na e-maila


(antiferno) #6

to próbuj inne

Kropki w nazwie konta nie mają znaczenia, poczta wysłana na adres adres.email@gmail.com dotrze do tej samej skrzynki co adresemail@gmail.com. Opcja przydatna, jeśli chcemy założyć więcej kont w jakimś serwisie, który wymaga adresu e-mail, a my nei chcemy zakładać drugiego konta. Po prostu przy rejestracji podajemy swój adres z kropką wstawioną gdzieś w środku.

gmail możemy zastąpić przez googlemail. Czyli adres.email@gmail.com i adres.email@googlemail.com prowadzą do tej samej skrzynki. Przykładowe zastosowanie takie same jak wyżej.

Opcja trzecia -- najciekawsza i najprzydatniejsza. Na końcu nazwy użytkownika możemy dodać znak plusa a za nim dowolny tekst. Poczta trafi na konto, jednak w polu "Do:" będzie adres z plusikiem. Przykładowe zastosowanie? Rejestrujemy się w jakimś serwisie, np. księgarni internetowej. Adres e-mail podajemy adres.email+ksiazki@gmail.com. W ustawieniach gmail tworzymy sobie folder Książki, ustawiamy filtr. coby wiadomości przysłane na adres.email+ksiazki@gmail.com trafiały właśnie do tego folderu. Albo użyć tego do stworzenia "jednorazowego" adresu (adres.email+smieci@gmail.com) i takie wiadomości przekierować automatycznie do kosza. Przydatne.

:stuck_out_tongue:

-- Dodane 31.01.2011 (Pn) 21:41 --

ew zaloz maila na czyms innym