Rozwijane menu i rożne kolory tła

Witajcie, mam skrypt do menu rozwijanego, ale mam i kaprys aby po najechaniu na link rozwijała się lista przyporządkowanych temu linkowi innych linków . Tak też się dzieje. Tyle tylko , że te wszystkie podlinki mają tło takie same dla wszystkich.Proszę powiedzcie, czy jest możliwe i jak to zrobić, aby tło pod tymi linkami miało różne kolory. Strona w HTML i css. Z góry dziękuję za info.

Z tego co mi się wydaje to jest to chyba niemożliwe… Nie widziałem jeszcze takiego czegoś co ty mówisz. Ale to nieznaczy, że jest to niewykonalne:).

:google:

Wystarczy dać unikalne class tym li i możesz dać kolor jaki chcesz.

Mam skrypt z http://www.kurshtml.boo.pl/i jak go zmienić używając

. Działa to tak najazd na link otwiera mi się pod link(i) jedno pod drugim i tlo jest takie same, a chce o ile to możliwe, aby można było niektóre podlinki(ich tło) wyróżnić jako ważniejsze (bardziej widoczne).

W dniu 28.06.2008 , o godzinie 1:22 został dopisany post przez kalina

Dzięki już działa

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 11:59 został dopisany post przez kalina

Czy rozwijane menu może działać także w obrębie jednej strony ,czyli nie odsyła do xxx.html tylko korzystać z i

Oczywiście że możesz też korzystać z etykiet

znam i i zasady, ale czy one zadziałają( będą wygladać) tak samo jak menu http://www.kurshtml.boo.pl/skrypty/menu_rozwijane.html. Czyli główne hasło kursor na nie i pod nim lista szczegółowa, która pozwoli wybrać konkretny temat

Tak, menu będzie wyglądać tak samo.

A wie moze ktoś jak prosto w skrypcie z http://www.kurshtml.boo.pl/skrypty/skry … ijane.html zrobić tak, że jak w stronie mam jakiś link w stylu na skróty i mnie przenosi gdzies w głąb tego menu to żeby się ono automatycznie rozwineło i podświetliło ten link który właśnie otwarłem ?

W tym skrypcie jest funkcja display(dt, i) odpowiedzialna za rozwijanie ale ciezko mi ją tak na szybko rozgryść.

Może ktoś nad tym sie zastanawiał albo potrafi szybko znaleść rozwiązanie. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc…

Pozdrawiam !