Rpg maker xp legalny

Chce zrobić grę komputerową w rpg maker xp ale jeden programista powiedział mi że z tej strony internetowej http://www.rpgmaker.pl/ rpg maker xp jest piracki i podał mi link do strony japońskiej rpg makera ale gdzieś zapodziałem link więc wam niestety linku nie podam czy to wszystko jest prawda ??

Jak ktoś znalazł legalnie i zupełnie za darmo rpg maker xp proszę w tym temacie napisać

???

Gdybyś nam powiedział dlaczego sobie odpuściłeś to może było by nam łatwiej napisać adekwatną odpowiedź do Twojego pytania.

Znasz w ogóle c++ ? Czy chcesz może chcesz zrobić “grę” na gotowcu typu Game Maker lub rpg maker? A może to ma być gra typu flash? CZy może masz słomiany zapał i myślisz "o mam ochotę zrobic s a m e m u grę typu Tibia itp !!

odpuściłem sobię robienie gry bo nie znam c++ chcę zrobić grę na gotowcu która ma wyglądac mniejwiecej jak rpg maker xp może znacie jakieś gotowce?

Radziłbym ci skorzystać z jakiegoś silnika i ręcznie ową grę napisać, stworzyć do niej grafikę itd. Ale tu jest pytanie jakie języki programowania znasz ? Apropos chodzenia i zabijania potworków mógłbyś skorzystać z czegoś a’la Vallhalia czy jakoś tak, to jest silnik napisany w php więc nie będzie problemu z połączeniem serwera z klientem ;]

Może zainteresuje Cię program Unity