RSS dla komentarzy

Czy istnieje jakiś wygodny sposób, aby śledzić komentarze pod newsem? Idealnym rozwiązaniem byłby kanał RSS, czemu nie ma tutaj tak podstawowej funkcjonalności?

Też się zastanawiam czemu tego nie ma. Dostęp protokołem NNTP byłby idealny. Ale niestety moda teraz na portale dla “sprawnych inaczej” i wszystko musi być łebowe. :\

1 polubienie

Hmm, eksperymentujemy właśnie z powiadomieniami natywnymi, czy to byłoby pomocne?
Jeśli nie, to może @Lisek dalibysmy rade wypychać komentarze w RSS?
Komuś jeszcze przydałaby się taka funkcjonalność?

Jeżeli są chętni za RSS z komentarzami, to nie widzę problemu. Pytanie tylko ile faktycznie osób będzie z tego korzystać? :slight_smile:

Niezbyt. Nie chcę siedzieć ciągle na DP i być rozpraszanym przez każdy komentarz, który ktoś napisze w obserwowanym wątku. Najwygodniejsze są albo powiadomienia mailowe, albo właśnie RSS - wtedy mogę w wolnej chwili przejrzeć co się działo w międzyczasie w obserwowanych wątkach. Dodanie RSSów nie powinno być szczególnie kłopotliwe, choć dobrze rozwiązane powiadomienia na maila byłyby najlepszą opcją.

Z RSS nigdy nie korzystałem, wiem tylko że to jakiś plugin do przeglądarki… A mobilni jak mają się połączyć?