RSS dla komentarzy

(rob006) #1

Czy istnieje jakiś wygodny sposób, aby śledzić komentarze pod newsem? Idealnym rozwiązaniem byłby kanał RSS, czemu nie ma tutaj tak podstawowej funkcjonalności?

(Murphy) #2

Też się zastanawiam czemu tego nie ma. Dostęp protokołem NNTP byłby idealny. Ale niestety moda teraz na portale dla “sprawnych inaczej” i wszystko musi być łebowe. :\

(tomekb) #3

Hmm, eksperymentujemy właśnie z powiadomieniami natywnymi, czy to byłoby pomocne?
Jeśli nie, to może @Lisek dalibysmy rade wypychać komentarze w RSS?
Komuś jeszcze przydałaby się taka funkcjonalność?

(Lisek) #4

Jeżeli są chętni za RSS z komentarzami, to nie widzę problemu. Pytanie tylko ile faktycznie osób będzie z tego korzystać? :slight_smile:

(rob006) #5

Niezbyt. Nie chcę siedzieć ciągle na DP i być rozpraszanym przez każdy komentarz, który ktoś napisze w obserwowanym wątku. Najwygodniejsze są albo powiadomienia mailowe, albo właśnie RSS - wtedy mogę w wolnej chwili przejrzeć co się działo w międzyczasie w obserwowanych wątkach. Dodanie RSSów nie powinno być szczególnie kłopotliwe, choć dobrze rozwiązane powiadomienia na maila byłyby najlepszą opcją.

(gosciuW7) #6

Z RSS nigdy nie korzystałem, wiem tylko że to jakiś plugin do przeglądarki… A mobilni jak mają się połączyć?