RSS na skrzynke EMAIL ZAPŁACE ZA POMOC

Chciałabym otrzymywać treści z kanałów RSS na skrzynkę, dokładnie tak jak pocztę email

-z aktualizacją pare razy dziennie

-tak by w treści były tylko nowe newsy

-bez użycia programów intalowanych na Pc

Wykonalność tego pomysłu zaczerpnęłam z serwisu http://www.feedmyinbox.com jednak nie spełnia on moich oczekiwań.

Wiadomo, że nie ma nic za darmo, osobę która ma na to koncepcje, wynikiem której uzyskam pożądany cel, jak wspomniałam w tytule stosownie wynagrodzę =D> Zaoszczędzę dzięki takiemu rozwiązaniu sporo czasu Pozdr. Ania_w_1982 małpa wp.pl :?:

Hmmm…a przypadkiem Thunderbirda nie da rady skonfigurować do Twoich potrzeb?

Z pewnością tak. Jest to bardzo rozbudowany program, ale wymaga instalacji, przez co musiałabym mieć w domu stale włączony komputer. Ponieważ chcę, aby docelowo wiadomości te pobierał mój telefon komórkowy ze skrzynki wp. Więc żeby nie włączając w to komputera musi być to aplikacja online

A jaki masz telefon? Na Androida czy iOS jest sporo czytników RSS. Na inne systemy zapewne również. Może wystarczy ci takie rozwiązanie?

Rozważałam też takie rozwiązanie, niestety problem polega na tym, że w firmie jest 8 telefonów głównie starsze modele, ale z możliwością odbioru poczty email

No to ja wymyśliłem, że jeden komputer musiałby być cały czas włączony. Byłby na nim zainstalowany jakiś klient poczty e-mail z możliwością odbioru RSS’ów i automatycznego przekazywania wiadomości.

W Gmailu są RSSy, wystarczy podać adres i wszystko spływa na skrzynkę.

Raczej nie widzę. Tak jak działają serwery poczty, tak samo powinien działać ten komputer (serwer) zapewniając ciągłość w otrzymywaniu rss’ów.

Nie posiadasz w firmie żadnego serwera na który można by wrzucić choćby takie rozwiązanie:

http://www.allthingsrss.com/rss2email/

i jeszcze jedno, co zdyskwalifikowało to rozwiązanie?

To duże przedsięwzięcie, do tego potrzebowałabym informatyka i płatnego serwera. W ten sposób nie musiałabym się martwić o awaryjność własnego. Ale nie wykluczam……

Ten serwis jest ok w płatnej opcji posiada aktualizacje co 6h obsługuje się go z pozycji przeglądarki, jednak ma jedną wadę, przesyła wszystko, co znajduje sie na kanale, a informacje się powielają.

Założyłam konto na gmail, ale nie wiem gdzie znaleźć w nim subskrypcje rss ?

Barto007 w ustawienia konta -> wycinki

Dodane środa, 28 grudnia 2011, 20:30

Barto007 w ustawienia konta -> wycinki

niestety wycinki rss w gmailu wyświetlaj się w formie paska u góry skrzynki odbiorczej, ale nie bezpośrednio w niej, uniemożliwiając pobieranie ich na telefon :frowning: