Ruchoma tapeta na pulpicie-Coś jak np. wygaszacz ekranu

potrzebuje programu który wykorzystuje MAŁO PAMIĘCI RAM!! a dzięki niemu jest np.ciekawa animacja kilkusekundowa jak w telefonie albo dzięki któremu Wyświetla się wygaszacz ekranu za ikonami który niezamyka się po dotknięciu myszki

wiem że są tego typu programy mi chodzi jednak o taki który namniej zjada ramów :mrgreen:

Co ma ankieta do postu? A tak w ogóle to zaznaczyłem opcje 1… Bo niektóre rzeczy są fajne.

Takiego akurat nie widziałem.

hehe, walker123 , ja np poluję na każdy megabajt RAM-u :), dlatego zaznaczyłem to drugie

Przy pracy z kompem drażnią mnie kolorowe tapety, a co dopiero animacje. Mam czarne tło pulpitu.

Według mnie to nie ma sensu, z początku sie podoba.

Lecz puźniej zaczyna drażnić, i to bardzo!

Ja kiedyś miałem AŻ wgrane style… np Crystal Clear, Boże, co to było… xD

Jak nagrywałem filmiki Frapsem, albo coś takiego to żeby wyciągnąć 100% z kompa wywaliłem antywira.

:stuck_out_tongue: też mi się niedawno zdarzyło to zrobić, ale szczerze mówiąc gorzej było się go pozbyć - używam darmowej wersji AVG i nic nie muli nawet jak gram w najmocniejsze gry jakie tylko pójdą na moim sprzęcie, a jak się go pozbyłem to już jakiś syfik i przymulało ;] używałem nawet Windows Defendera, ale go sobie odpuściłem, sam AVG mi starczy :slight_smile:

krowasc

O tak, zgadzam się - druga opcja zdecydowanie :slight_smile:

przypominam że poza ankietą oczekuję na pytanie jaki polecacie program do tego typu tapet i który zjada jak najmniej ramu

Majster1942 za chwile, za używanie zastrzeżonych kolorów otrzymasz ostrzeżenie. Sugeruję natychmiastową lekturę regulaminu. Zegar cyka…

ZMatrix KLIK

Desktop Dreamscapes vol. 1: Outer Space KLIK

U mnie odpada… :wink:

AVG? Nie znam.

A czy ta tapeta może pożerać do 10MB ramu? To nie aż tak dużo…

AVG klik :wink:

Teraz go wywaliłem, ale żeby potestować ESET Smart Security, jak na razie nieźle ;]

bardzo dobry antyvir i darmowy :slight_smile:

Ruchome tapety to tandetaa, tym bardziej, że w co niektórych widać start od początku.

krowasc To Ty cały czas na tapetę patrzysz? o.O

nie polecam ruchomych tapet zaraz się znudzą