Ruchome logo, domena, mail

Witam,

jest w etapie tworzenia strony: http://www.szermierka.go.pl/ I myślałem żeby zamiast tego loga, które jest na górze zrobić jakieś animowane np. we flashu… Więc kieruje do Was pytanie: Czy zna tś się na tym i mógłby mi pomóc?

Przy okazji jeszcze zapytam: Gdzie najlepiej kupić domenę? home.pl? nazwa.pl? Jak wogóle wygląda rejestracja takiej domeny? Jak ją połączyć ze stroną? I jeszcze chciałbym zrobić maila przez google apps z końcówką adresu strony, bo wiem, że da się to zrobić, tylko kompletnie nie wiem jak się za to zabrać…

Za wszelką pomoc będę wielce wdzięczny :slight_smile:

Ceny domen są podobne, najlepiej kup domenę u tego samego dostawcy u którego kupujesz serwer. Wtedy najłatwiej będzie Ci skonfigurować domenę, pocztę serwer itp. Jeśli chodzi o porównanie home.pl i nazwa.pl, to nazwa.pl ma chyba lepszy panel administracyjny, ale za to ma ograniczenie ilości połączeń do bazy w ciągu godziny, co przy dużej popularności strony uniemożliwia jej funkcjonowanie.

A flash się długo ładuje, a część użytkowników go blokuje. Możesz sobie zrobić kilka slajdów na banner i javascriptem je przełączać. Albo zrobić w animowanym gifie, jak nie umiesz flash’a czy javascript :slight_smile: