Ruchomy usherbar

Mam takie małe pytanie jak zrobić w photosopie ruchomy usherbar, a własciwie nie cały usherbar tylko jego tło ? To ma wygladać tak jak ten : KLIK

Błybym bardzo wdzieczny jezeli ktoś by to przedstawił.

to gif w czym problem ?? robisz nakład warstw i jedziesz pokolei , a krok po kroku to ci nie powiem :frowning:

niestety takiego nie możesz umieścić na tym forum, regulamin jasno definiuje jakie rozmiary (w KB) obrazków można umieszczać w podpisie :slight_smile:

(Krótki opis do image ready) Robisz userbara w ps’ie, wrzucasz do IR, ustawiasz warstwy w pozycji wyjściowej, na nowej zakładce animacji przesuwasz tło do pozycji ostatecznej. klikasz tween na pasku animacji, wybierasz ile chcesz klatek najlepiej 5-7 ale ustawiasz jak chcesz. Rzeby się cofało robisz to samo tylko w drugą strone.

Było o tym na forum (jest chyba nawet dokładny opis jak zrobić) poszukaj!

Robisz w jednym katalogu kilka grafik o jednakowych rozmiarach. Uruchamiasz ImageRready i wybierasz: Pliki-importuj folder jako ramki. Dalej powinieneś sobie poradzić. Można np. ustawiać czas wyświelania każdego ujęcia, usuwać czy dodawać ramki no i zapisać ramki jako gif: zapisz zoptymalizowany jako…

Ja nie chce umieszczać go na tym forum, dałem przykład jak ma wygladać ;-P.

A reszcie dzieki za pomoc

PS. Mowiliscie ze jest to opisane dokładnie jak to zrobić, ktos mowił mi że to jest na tym forum ale nie mogłem znalezć dlatego załozyłem ten temat.

[edit]

Wszystko pieknie ładnie tylko nie moge zapisać tego w postaci *.gif ;/.

Może wiecie dlaczego ??

[edit]

sory za kłopoty zapisałem to w postaci *.gif ale moj obrazek sie nie przesówa, a tego to juz nie wiem czemu ;/.