Rundll32.exe - zakoncz program :/

gdy wejde w właściwości ekranu i chce zmienci tapetke to:

12cg1.jpg

razem przy tym wystepuje około 30 okrutne zamulenie kompa po czym wyskakuje konczenie poracy programu

log czsty, ad-aware i spybot - clear

przejechałem konsolka odzyskiwania systemu i dalej to samo :expressionless:

Na początek zrobisz to.

Odinstalujesz dokładnie oprogramowanie i stery karty i uruchomisz go na sterze systemowym do karty i sprawdzisz.

Jak dobrze zastosujesz inny starszy lub nowszy ster.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Wklej tu dla pewności loga - koledzy sprawdzą.

Log był sprawdzany i wszystko jest w nim ok:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Więc to sprawa sprzętu, czyli robisz jak radzi kolega JN

No i naprawa systemu chkdsk /r , o czym już pisałem :wink:

to już robiłem rano :confused:

no ale mam coś z kartą czy co ?

:[ nieeeee !

i muszą być najnowsze sterowniki do pł gł i do karty czy moga byćte które mam od producenta ?

a może zrobić formata ?

Przeczytaj co napisałem - odinstaluj oprogramowanie i ster i sprawdź jak zachowuje się na systemowym.

Napisz jaka karta i jakiej wersji steru używasz.

Pyra chodzi o to, żebyś odinstalował całkiem sterownik do karty graficznej… Zrobisz to programem DriverCleaner

Restartujesz kompa, no i system wgra swoje, standardowe sterowniki dla tej karty graficznej.

Gdy to zrobi, spróbuj wykonać operację, która do tej pory kończyła się błędem rundll32.exe , czyli - prawy przycisk na pulpicie i Właściwości.

No i napisz nam tu, co się stanie wtedy :slight_smile:

No i czytaj, co radzi kolega JN

gf 4 mx 440

sterowników używam tych co dostałem do karty…

Najpierw zrób tak i zobacz, jak się zachowa wtedy rundll32.exe

Link do programu masz wyżej w poprzednim poście

A jeśli będzie oki, zainstaluj sterownik 56.64

dlaczego te a nie te od producenta ? :stuck_out_tongue:

a jak działą ten program do wywalanai sterowników i jak nim wywalic bo go nie czaje :stuck_out_tongue:

Już odpowiedziałem Ci na PW, ale jeszcze raz:

Bo po prostu sterownik może być walnięty… Spróbuj na tym, co podałem, ale najpierw sprawdź po restarcie, czy jest dalej błąd

odinstalowałem ty, tam miałem jakies komunikaty cze chce zostawic te co mi zastąpiło dałem tak, restart i mam rozdzielke 1024x768

błędu nie ma ale jak przeglądam właściwości ekranu to mam taka zamulke że ja pier*** ! ![;

i co teraz aainstaluje te moje z płytki (komp na nich pół roku chodził bez ncizego… !

zużycie procka 28 63 mb ramu wolnego a komp chodzi jak by maił all na 100 % ;/

Czyli że jak…

Wejdź w Menedżer urządzeń i kliknij na kartę grafiki, po czym dasz odinstaluj

Zrestartuj do awaryjnego i wyczyść jeszcze raz programem DriverCleaner , nie ma zostać nic!

Restart i zobacz

przy karcie jest wykrzyknik czyli chyba odinstalowane :stuck_out_tongue:

Jak jest wykrzyknik, znaczy że nie jest poprawnie załadowana, a miała ruszyć z systemowego sterownika… Zrób jak powiedziałem wyżej

chyba teraz jest ok bo przy włączaniu kompa wyskakuje mi że znaleziono nowy sprzęt… co teraz mistrzu ? :>

No jak znaleziono nowy sprzęt, to niech system zainstaluje standardowe sterowniki… Jeśli ich nie ma, pobierz 56.64 - link wyżej i zainstaluj

No i zobacz!

hmm…

w menadżeże pokazuje mi że mam zainstalwoane 5.6.1.6

chyba same sie zainstalowały

ale wiesz co, chyba problemem tego było że jako tapete miałem prawie 2 mb obrazek :confused:

czy jest to możliwe ?

Systemowe :slight_smile:

I co, działa wszystko teraz dobrze?

Jesli działa, to zainstaluj sterowniki 56.64

Osobiście nie słyszałem o takim przypadku :wink:

teraz jest zajefajnie…

ale powiedz mi czy moga byc te co miałem

bo na tych ustawiaim sobie gre opytmalnie i na tych sterach od producenta mam najwiecej fpsów (30) a na innych mało (15-25)

Stwórz sobie w takim razie punkt przywracania systemu. Odinstaluj te sterowniki i zainstaluj te od producenta. Jeśli będzie ok, to zostawisz. Jeśli nie, bardzo łatwo wrócisz do poprawnej konfiguracji.

Jak zrobić punkt przywracania i przywrócić system w razie awarii, poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 944#312944

Być może będzie już ok :wink: