Ruszający się obraz na monitorze

Czy ktoś z Was miał może styczność z takim przypadkiem, że ekran na monitorze jakby nieznacznie lecz zauważalnie się wykrzywiały, kurczyły i rozszerzały :?: Czego to może być wynikiem i co robić :?:

Ja tak mam jak włączę klimatyzator blisko monitora.

padającego monitora. podłączyć inny, jeśli nie będzie opisanych problemów, to albo się do nich przyzwyczaić i dalej korzystać ze starego ekranu albo zakupić nowy.

Hmm, turkissh jesteś tego pewna :?: Narazie spróbuję z innym monitorem bo o nowym nie mam co marzyć :stuck_out_tongue:

Racja

lub jak napisał kolega w skutek działania pola magnetycznego (blisko monitora położony telefon komórkowy) powstają zakłócenia objawiające się “ruszaniem” wyświetlanego obrazu.

uważaj abyś też nie miał żadnych głośników obok monitora tym bardziej jak jest to CTX, postaraj sie poszukać sterowników może pomogą lekko

Nie ten monitor nie “rusza” się tak jakby działało na niego jakieś pole magnetyczne. Co do głośników to racja, mam je praktycznie obok monitora (bo nie mam gdzie indziej je dać) ale wtedy pytanie brzmi, dlaczego wcześniej było w porządku a dopiero teraz się to zaczęło, jeśli powodem miałyby być głośniki :?:

jeżeli jest to starszy monitor, to z Menu wybierz rozmagnesowanie (Deggaus)

Jest taka opcja ale zaraz po tym jakby się to nasila, przestaje i w sumie jest dalej po staremu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ja bym radził zabrać te głośniki jeżeli to starszy monitor (te wielkie, nie lcd) kiedyś jak sie nudziłem głośnikiem jeździłem po starym tv nie ciekawe efekty, zabierz te głośniki lepiej, dlaczego wcześniej nic nie było nie wiem może czas robi swoje :slight_smile: co z tymi sterownikami?

Sam sie walnij to może zmondrzejesz i przeczytasz regulamin!

dean999 wiesz czasem użycie metody siły pomaga :wink:

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne :slight_smile:

Co do sterowników to musiałbym konkretnie wiedzieć jakie. Mój monitor to MAG 786PF2 i nie wiem z jakimi sterownikami mógłbym spróbować. Co do głośników to na razie nie mam pomysłu gdzie by je przestawić ale zobaczę co da się zrobić :wink: