Ruszył Polsat News - darmowy konkurent dla TVN24!

Dokładnie dziś rano o godzinie siódmej ruszył nowy kanał informacyjny Polsat News. Forma mnie jak najbardziej odpowiada, wszystko nowoczesne, w 16:9. Wybaczcie im początkowe wpadki, w końcu dopiero zaczynają :wink:

Dostępny za darmo (FTA) poprzez satelitę oraz kablówkę.

W UPC na kanale 321.

W tunerze poszukać na 11.158 polaryzacja V.

Na youtube dzięki koledze Mario98a możemy obejrzeć start tej stacji :slight_smile:

http://pl.youtube.com/watch?v=6r6fQvVqhVg

A waszym zdaniem, Polsat News przegoni TVN24 ?

Pytanie powinno brzmieć: czy dogoni?

odp: baaardzo długo nie.

Jej Dreambrain tak zachwalasz tą stacje jakbyś w niej pracował lub dostawał jakąś prowizję za reklamę:P

Osobiście przywykłem do tvn-u czy to 24 czy chodzi o zwykłą stacje. Przyznam się że polsatu tak czy siak mało oglądam, a informacje to tylko tvn24.

Czy przegoni? Czy dogoni? możliwe, ale będzie potrzebowała do tego dużo, bardzo dużo czasu. Ludzie są przyzwyczajeni do rzeczy których znają i niektórym ciężko zmienić przyzwyczajenia.

Pytanie jest poprawne.

Le_mar , uzasadnij jakoś… zawsze polacy podchodzą sceptycznie do wszystkiego co “nowe”. Przecież to nowość, więc nie może wypalić, prawda? :roll:

Więc jak uzasadnisz decyzję “N-ki”, która nie chce dodać tego kanału do listy w tunerach?

Ja sądzę, że wystarczy dać im kilka miesięcy, wyrobią się i może TVN24 stanie się bardziej obiektywne. :slight_smile:

Mam na liście ten kanał…cóż…O wiele lepszy niż TVN24!!

Czy Polsat News będzie lepszy od TVN24 - nie wiem. TVN24 nie występuje w pakiecie “Polsat Cyfrowy Mini”. Mam nadzieję, że będzie lepszy od TVP3 :stuck_out_tongue:

Mam badzo negatywne zdanie o Polsacie. Nie oglądam prawie w ogóle tego kanału. Więc i wątpie, aby dogonił popularnością TVN24 przynajmniej w najbliższej przyszłości. Ja również odruchowo, gdy chcę wiadomości - TVN24. :slight_smile:

youtube

Start kanału Polsat News

Dodano: 6 cze 2008

7:00, 7 czerwca 2008, startuje kanał informacyjny Polsat NEWS.

■■■?

a ja podpowiem że nowa stacja w Polsacie Cyfrowym (pakiet mini) występuje na kanale 5 (zastąpiony Polsat Sport HD). :slight_smile:

poprawka ten kanał ruszył o 6:59:28

idę zobaczyć, bo nic wcześniej nie wiedziałem o nowej stacji :stuck_out_tongue: ale TVN24 i tak będzie liderem… ciekawe programy (m.in.: Szkło kontaktowe, Prosto z Polski, Kalejdoskop), oraz szybka możliwość poinformowania o jakimś ważnym wydarzeniu czy wypadku, dzięki czemu wszyscy błyskawicznie się o niej dowiedzą (kontakt tvn24) no i dobrzy prezenterzy. Polsat naprawdę będzie musiał się postarać, żeby chociaż dogonić TVN.

Włączyłem ten kanał 5 i… klapa. W kółko pokazują jakiś blok z wydarzeniami (World Trade Center, strajk pielęgniarek itp.), ale to można wybaczyć, bo to ich pierwszy dzień.

Ale to, co usłyszałem podczas Informacji to już szczyt. (Godz. 13:00) Prezenterka: Już za 5 godzin mecz Polska-Niemcy. Myślę sobie… dobrze usłyszałem? A tam. Ale ona po materiale kolejny raz powiedziała, że dziś mecz z Niemcami. :o Po tym zapowiedziała Sport, i tam gościówka sprostowała, że to jutro mecz.

U mnie nie ma … :?

Jest w familijnym. Znaczy nie pamietam czy to familijny ale w tym za ~55,- jest a w ~40,- nie ma

Program jest niekodowany, więc napewno jest też w pakiecie mini :slight_smile:

…a mi się dekoder wyłącza na tym kanale (tak samo na polsacie sport i polsat 2) :?

barteek jaki dekoder??Kumpel tak miał oddał na gware i mu wymienili i wsio smiga :slight_smile:

Potwierdzam - w pakiecie Cyfrowy Polsat Mini można oglądać Polsat News - dotychczas na tym kanale miałem zakodowany Polsat Sport Extra, ale od kilku dni była plansza, że będzie się tam znajdować Polsat News. Dziś włączyłem i faktycznie mogłem oglądać Polsat News bez przeszkód.

Ale to były tylko wstawki, a nie konkretny program. Dajcie im czas - może się rozwiną. Ja pewnie będę ich czasem oglądał bo w pakiecie CP Mini nie ma TVN24.

Tymbardzieje że FTA - dlatego przewyższa TVN :slight_smile:

Sagem, nie wiem jaki to jest dokładnie model :slight_smile: a gwarancja już dawno mi się skończyła bo dekoder był wzięty ok. 9 lat temu, kiedy wystartował Cyfrowy Polsat :stuck_out_tongue: Ogólnie działa bezawaryjnie, tylko te kanały coś mu nie pasują ostatnio :stuck_out_tongue: …a niedługo i tak będę go wymieniać na nowy dekoder z HD :slight_smile:

HAHA Dopiero co ruszył a już go mają w sierpniu zamykać bo nie mają funduszy haha dowiedziałem się z oficjalnego źródła

Ty masz same oficjalne źródła! Tak z samo z GG:

Takie ploty rozsiewasz, że szok :o Czy Twój profil jest dobrze wypełniony? 33 lata? Spox.

Życzę im jak najlepiej, niech będą bardzo poważnym konkurentem dla TVN24.