Rvzr wirus?

Witam, mam problem. Przedstawiłem go na innym forum (gra LeagueOfLegends) tam zamieściłem screeny: www.leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=149410 . Myślę że to jest jakiś rvzr wirus gdyż gdy np. oglądam film na YT i np. chce zapauzować film to otwiera mi się nowe okno przeglądarki i jakiejś nowozałączonej stronie wyświetla mi się reklama. Także na różnych stronach reklamy mi się pojawiają w różnych miejscach, więcej objawów jest zamieszczonych w powyższym linku. Póściłem wczoraj szybkie i pełne skanowanie programem poleconym na forum polskiego lola i wykryło ok. 60 zainfekowanych plików, lecz po ich wyleczeniu nadal ten problem występuje :frowning: jest on denerwujący gdyż nie mogę zamykać wyświetlających się reklam

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

proponowali mi ten program ale użyłem wczoraj Malwarebytes Anti-Malware bo ktoś wspomniał że też jest użyteczny, wczoraj na chrome tez zainstalowalem adblocka ale nic to nie dało. Użyję teraz wspomnianego programu

Dodane 12.11.2013 (Wt) 18:44

Jeszcze pytanie, ten plik OTL musze zrobić przed usunięciem i po? czy jak? Jestem nowym użytkownikiem

Dodane 13.11.2013 (Śr) 18:11

Yyy… Już rozwiązałem problem… Wszedłem w rozszerzenia (dodatki) do google chrome i miałem jakieś ‘surf and keep’ i Youtube Adblocker. Było napisane, że nie zostały zainstalowane przez coś tam (nie ja to zainstalowałem). Usunąłem i noproblemo :slight_smile: