Rwanie ekranu w po aktualizacji windows 10 dla twórców

Witam. Od momentu kiedy zaktualizowałem windowsa 10 do 1703 creators update na monitorze mam strasznie poszarpany obraz. Widać to nawet w filmach na YT. O płynnym graniu w fpsy można zapomnieć. Czy jest jakaś możliwość pozbyć się tego problemu bez wracania do poprzedniej wersji systemu?
Komputer:
Intel pentium G850
GoodRam 2x2GB 1333mhz
Dysk samsung hd103sj
Nvidia gt 705
Ustawienia nvidia:


Mi robi lepsze cuda, po wygaszeniu ekranu zawiesza mi aktywne aplikacje…
Przywróć do stanu sprzed aktualizacji i czekaj aż sam się zaktualizuje, Microsoft sam zalecał wstrzymanie się z tą aktualizacją.

1 polubienie

Ale właśnie mi się sam zaktualizował. Najpierw zainstalowałem sam, odinstalowałem i teraz znowu zaktualizowałem ale z powiadomienia windows update.

O, czekaj, na wszystkim ci tak szatkuje?

Po przeinstalowaniu aktualizacji już tylko w csgo. Jak zablokuje fpsy na 60 to jest jeszcze gorzej. Synchronizacji pionowej nie chcę włączać bo są opóźnienia. Mam monitor 60hz połączony przez d-sub

Sprawdź z wyłączony Paskiem Gry i Game DVR ,może wszystko wróci do normy.Przynajmniej w grach.
http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/26281-game-dvr-windows-10.html

wyłączyłem wszystkie opcje związane z graniem w windowsie i gra chodzi jak przez aktualizacją. Lagi zniknęły ale ekran dalej się rozrywa w jednym miejscu. Gra chodzi płynnie tylko widać że dół jest gdzie indziej niż góra.

To wygląda na problem raczej W10 i obecnego sterownika do grafiki?

Odinstaluj obecny przez DDU i zastosuj inną wersję i test - metoda prób i błędów.

Albo problem rozwiąże kolejna poprawka lub nowy sterownik grafiki?

Na każdej dostępnej wersji sterownika jest to samo. Już chyba pozostaje mi tylko czekać na aktualizację która to naprawi