Rygor na forum

Chcę przyznać, iż moderatorzy na tym forum są bardzo ostrzy, przykład:

ktoś napisze jakąś bzdurę i zamiast usunąć ten post to cały temat ląduje w: KOSZ, jeszcze przez pytanie, czemu wyrzucił cały temat to mówią, że dlatego, że napisał tak i jeszcze dał mi ostrzeżenie!

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Może przemyślisz sprawę i treść posta a następnie poprawisz go tak aby był napisany w sposób zrozumiały. Ponadto, jeżeli masz zastrzeżenia odnośnie zasadności udzielonego ostrzeżenia to skontaktuj się przez PW z moderatorem, który dał Ci to ostrzeżenie zamiast zaśmiecać forum.

Przy okazji, proszę o dostosowanie Twojego podpisu do wymogów regulaminu. W przeciwnym wypadku Twój podpis zostanie usunięty.

równie dobrze moderator morze sie kontaktować z userami przez pw :wink: ostatnio jeden z nowych moderatorow przeniósł mój post do kosza i w koszu napisał jesli chce mogę się z nim skontaktować “via priv” =D> jakby niegrzebal w koszu to bym nie wiedział :smiley:

Oczywiście. I moderatorzy często to robią jeśli mają jakieś wątpliwości lub pytanie do usera. Tutaj jednak chodzi o wątpliwości usera a nie moderatora i zastosowanie ma ten punkt regulaminu:

Przecież dostałeś chyba PW, że post został przeniesiony.

Jakim cudem? Ja nigdy nie dostaję PW jeśli post mój poleci do kosza, a ten post xulu łatwo w koszu odszukać, sam sprawdź jak to wygląda :wink:

topic-t355927.html#p2317544

kubidlo powtórzę, co koledzy napisali jak masz jakieś wątpliwości co do ostrzeżenia napisz do moderatora, który przyznał Tobie ostrzeżenie, nie rozumiesz nadal za co do Administratora.

Chociaż byłeś proszony o zastosowanie się do regulaminu - to i tak podpisu nie zmieniłeś. :frowning:

xulu , jeżeli chodzi o naszą rozmowę to nie został usunięty żaden Twój temat, a jedynie z tematu zostały usunięte OTy, odpowiednia adnotacja znalazła się z resztą zarówno w temacie jak i w części przeniesionej do kosza

Ja zawsze dostawałem. Może było tak kiedyś, za czasów phpBB2 - dawno moje posty nie lądowały w śmietniku.

Może o tym nawet nie wiesz bo PW nie dostajesz? :wink:

Całkiem możliwe :slight_smile: O lądowaniu posta w śmietniku użytkownicy powinni być jednak informowani.

O przeniesieniu wątku do kosza jest informowany jego założyciel, osoby odpowiadające w nim nie. Tak samo nie ma informacji o przeniesieniu do hasioka posta odpowiedzi.

kubidlo , przykład, o którym piszesz nie świadczy o rygorze, a o dobrym i czujnym działaniu moderatorów.

Gdyby w rzeczywistości był rygor, to na Twoje PW powinienem zareagować zdecydowanie inaczej niż to zrobiłem, co też masz napisane u siebie na PW.

Jeśli będziesz stosował się do ogólnie przyjętych norm na forum, nikt nie będzie usuwał Twoich postów, czy dawał Ci ostrzeżeń, a na te co masz sam zapracowałeś, tak więc mniej pretensji, a więcej rozwagi.

Airborn , napisałeś w śmieciach żebym sie skontaktował z tobą “via” pw gg lub cos tam innego , równie dobrze mogłeś napisać do mnie na PW a nie robic dopiski w koszu, wiem ze dyskusja w tym temacie jest zbędna, skoro moderator ma zawsze racje :wink:

Ale po co miałem do Ciebie pisać na PW? Muszę uzasadniać przed użytkownikiem dlaczego dana rozmowa jest OTem? Mogę wyjaśnić jeżeli użytkownik poprosi, jeżeli tak jak Ty, nie zgodzi się z moim uzasadnieniem to przecież może się odwołać do administratora, w czym widzisz problem?

parafrazując: “dyskusja w tym temacie jest zbędna, skoro użytkownik nigdy nie przyzna się do błędu”

kubidlo , proponuję uważnie przeczytać za co je dostałeś a potem porównać sobie je z Regulaminem Forum i mam nadzieję że w końcu dojdziesz do wniosku, że go złamałeś, i to nieraz.

Temat zamykam, bo uważam za wyczerpany, jeśli masz nadal jakieś uwagi proszę na PW, zresztą właśnie tak jak mówi Regulamin.