Rysik do tabletu

Hej!

 

Chciałbym kupić jakiś w miarę tani rysik, liczmy do 30-50zł, który będzie działał na ekranie pojemnościowym ale z twardą końcówką? To znaczy… By to nie był nadmuchany balonik czy kawałek parówki, tylko coś na tyle sztywnego bym mógł pisać czy też kreślić na ekranie. Może być sklep internetowy, albo Media Markt / Media Expert. 

 

Pozdrawiam

Może ten?

http://najtaniej.co/produkt/rysiki-do-tabletow/hama-rysik-soft-czarny.html

Dobra marka no i niewysoka cena ( 40 zł ).

Oczywiście dostaniesz taniej typu pakiet za 20 zł trzy rysiki ale moim zdaniem warto jest postawić właśńie na coś takiego porządnego. Będziesz z rysika o wiele bardziej zadowolony.

Pozdrawiam. 

Jego wada jest taka, że jest duży, w sensie szeroki, a nie jak pióro - długopis - ołówek… 

Witam

 

MRAF kup taki od ninedo Dsi bo mam ninedo i uzywam tego rysika z ninedo dsi na tablecie i telefonie

To masz ekran oporowy, równie dobrze możesz mieć długopis :slight_smile:

 

Czy rysik np. od tabletów Sony czy Samsung będzie działać?

Wczoraj naprawiałem znajomemu GoClever Terra 70L miała przy nim taki fajny rysik z gumową końcówka.:wink: Swietnie sie spisywał . Ale jak sie nazywa to nie mam pojęcia bo to był chyba jakiś zestaw w etui i klawiatura zewnetrzna do tego.

Może zajrzysz do jakiegoś sklepu stacjonarnie? Polecam Ci akcesoria z Teletorium, bo są tanie i dobrej jakości. Robią robotę :slight_smile:

Nawet w nowej gazetce teletorium widziałem jakiś rysik, pewnie są promocje jak zwykle przed świętami :)