Ryski na wyświetlaczu

Witam, proszę o rade na mojej kochanej motce mam dwie małe ryski a mianowicie na wyświetlaczu , nie na szybce.Chciał bym się ich pozbyć ,czy prubował ktoś z was czegoś podobnego,wydaje mi się że wacikiem do uszu i pastą polerską dało by rade.co sądzicie?

na 100% tylko zniszczysz ekran! Tam są specjalne powłoki anty refleksyjne.

próbowałeś?

może takie coś pomoże:

http://www.allegro.pl/search.php?string … &country=1

to by nie zapobiegło temu co sie stało kolega miał ten telefon w kieszeni i wleciał na kant szkolnej ławki ,szybka pękła i zawinoła się do środka kalecząc wyświetlacz ale nie jest źle . sprubuje na starym telefonie

Złączono Posta : 09.07.2007 (Pon) 17:41

Wielkie dzięki za pomoc z softem!! Zrobiłem swojego,Wgrałem 42 for all i re flasz do 48, po przestawiałem ikonki ,odblokowałem dodatkowe opcje. teraz ben de podmieniał ikony :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Nie ma za co. Może w końcu zrobisz swojego softa.

agaopo chyba już za późno na takie folie ochronne.

Mój kumpel w warsztacie samochodowym naprawia pęknięte szyby w samochodach. Działa to na zasadzie takiej “folijki” którą się nakłada na szybę i potem świeci na to lampa z ultrafioletem :slight_smile: całość się zatapia i nie ma odprysków na szybie :slight_smile:

Czyli mam oddać telefon do warsztatu samochodowego? Sam pracuje w serwisie VW i takich rzeczy się nierobi ze względu na bezpieczeństwa,szyba by ci wpadła do środka i co? poza tym to by było nie legalne.Proszę o posty wnoszące coś sensownego do tematu anie “a tata kuby powiedział…”

a widziałeś kiedyś telefon z szybą od samochodu :stuck_out_tongue: w telefoniie są