Rywalizacja HTC Desire 820 vs Xperia M4 Aqua - Co wybrać?


(Mistrzkun) #1

Witam.Za jakieś dwa tygodnie kończy mi się abonament w Orange.Chciałbym wziąć ofertę za 69,99 zł + tam zniżki które przypadają na mojego tatę( na niego jest umowa ).Maksymalnie ile mogę dopłacić do telefonu to 300 złotych.

Przeglądając oferty zaciekawiły mnie dwa telefony.Xperia M4 Aqua i HTC Desire 820.Podzespoły mają takie same, oba dostają aktualizacje do Marshmalowa ( nwm jak to się dokładnie pisze ) czyli androida 6.0.HTC ma większy ekran przy takiej samej rozdziałce jak mniejsza M4.

Zależy mi głównie na dość sprawnym działaniu sprzętu.Od czasu do czasu na telefonie bd uruchamiane gry.Głównie jednak będę oglądał na nim filmy(tu przemawia większy ekran HTC).

Pytam się was o poradę, gdyż mam wielką zagwostke z tym.Mój wybór skłania się ku HTC, jednakże Cena M4 jest atrakcyjniejsza.Co polecicie HTC Desire 820 czy może Sony Xperia M4 Aqua ? 


(Piotrek2255) #2

Aqua jest “wodoodporna”, Desire ma lepszy aparat i lepiej odprowadza ciepło z przegrzewającego się procesora. Wziąłbym Desire, bo jest bardziej praktyczna a wodoodporność trudno wykorzystać. 

Na marginesie, “BD”? “NWM”? Chcesz żeby twój telefon był mądrzejszy od ciebie? Przez te skróty jesteś na dobrej drodze.