Rząd chce skutecznie opodatkować Google i Facebooka

Dwa numery PIN i do tego numer PUK do odblokowania PIN, gdy wpiszesz błędnie kilka razy :smiley:

To jest jakieś powalone. Teraz większość ludzi będzie nosiła w portfelu dowód razem numerem PIN do uwierzytelniania (bo kto to zapamięta, jeśli będzie korzystał 2 razy do roku). Więc ciekawe jak się będą tłumaczyli przy zagubieniu czy kradzieży portfela, że to nie oni wzięli kredyt na telewizor :smiley:

Faktycznie jesteś tak dysfunkcyjny życiowo, czy tylko tutaj na takiego się kreujesz, i w tym celu tak pajacujesz ?!

A dwa, do takich płytkich, “e-dowodowych” dywagacji, w przestrzeni forumowej istnieje już stosowny temat e-Dowód – ostatnia prosta

Skończ, bo nikogo nie bawisz.

Jeszcze tylko jedno offtopowe zdanie, tak dla twojej jasności, oraz pojmowania…jeżeli będziesz miał watpliwości, iż nie ogarniesz, nie nadążysz, nikt Ci nie “każe” aktywować warstwy elektronicznej w nowym e-dowodzie…

VENEZUELA+ V. 2.0.2019

@jeffrej nie przeklinaj, bo się pogniewam :policeman:

1 polubienie

Może nie przyszło ci to do głowy że się tym nie interesowałem i tylko skomentowałem podlinkowanie artykul.
Swoje kompleksy próbuj leczyć gdzieś indziej.

Luka vat się skończyła? :joy:

Ja mam i nie dostaję bo moje jest gorsze.

Od lipca, również nie będziesz otrzymywał?

Po złożeniu stosownego wniosku, wręcz “niemożliwe”…“Od 1 lipca 2019 r. 500 zł miesięcznie będzie wypłacane na wszystkie dzieci w Polsce niezależnie od zamożności rodziców i liczby dzieci w rodzinie.

Zmienia się tylko kwota zarobków, o stówę.
Moje dziecko ciągle będzie gorsze od dziecka luja bo ja pracuję.

BTW, nawet jakbym dostał to nikt mi nie zwróci tego czego moje dziecko nie dostało do tej pory.

1 polubienie

Definitywnie, wystarczy tego offtopowego p…, dla przypomnienia tytuł tematu “Rząd chce skutecznie opodatkować Google i Facebooka

Chcecie podyskutować o polityce i “pińcset plus”, to od tego jest inny dział - na luzie.

propozycje newsów jak najbardziej trafione. Patrząc na jakoś newsów DP to jak najbardziej dział prawidłowy.
3 lata za murzynami ,
,
niestety

Tutaj chodzi o offtopic.
Chcecie mieć porządek na forum, to sami zadbajcie o to. :grin:

Problem w tym, że uszczelnienie opodatkowania rząd chce przeznaczyć na socjal - trzynastki dla emerytów, 500+ i inne. Ja się pytam po co? Jest okazja do dźwignięcia gospodarki z kolan i zaprzepaszcza się to rozdawaniem socjalu dla każdego kto poprosi. Nie widzę w tym logiki, bo zamiast łatać braki to tworzy się jeszcze większe dziurzyska. Państwo opiekuńcze to głupota o czym przekonała się Grecja, która potem miała wielkie ale do UE, bo nikt nie chciał pomagać - no bo ile kuźwa można ładować kasy w worek bez dna, gdzie jego właściciel nic nie robi by to zmienić.

Te miliardy, które mogą ewentualnie przyjść wraz z uszczelnieniem to już nie są jakieś tam drobniaki. Jesteśmy za biednym krajem by pozwolić sobie na takie rozdawnictwo.

Jak ktoś po uszczelnieniu się obrazi na Polskę i UE - bo to ma wprowadzić cała UE - i zwinie interes to szerokiej drogi. UE jednak to naprawdę duży kawałek tortu i odpuszczenie tego rynku to duży cios dla zysków - jak za podatkiem od linków nie jestem, bo to zwykłe naciągactwo, tak jestem za opodatkowaniem tego, co zarabiają u nas molochy.

2 polubienia

Najpierw UE powinno dać kary dla Googelka i Fejsbuczka (specjalnie tak napisane), skutki których te firmy odczują bardzo mocno. Mówię o gigantycznych karach, a nie tych śmiesznych miliardowych, co były do zapłacenia.

Kary finansowe będą przerzucone na użyszkodników. Firma NIE może być stratna. Patrz zmiana polityki dystrybucji Androida w EUCCP - podniesienie CEN dla OEM > większy koszt urządzeń po nałożeniu kary finansowej na Google.

1 polubienie

Och, przede wszystkim USA powinno wyegzekwować prawo antytrustowe i przeciwdziałać monopolizacji.
btw. faktycznie, gdzieś (w Stałych Bywalcach?) winień się pojawić dział dedykowany do dyskusji politycznych :slight_smile:

1 polubienie

Papier zniesie wszystko, począwszy od wolnych niedziel, które ratują drobny handel, poprzez 500+ ratujące demografię. Mówiac inaczej dobrymi checiami piekło jest wybrukowane :wink:

“Marek wyjął z bocznej kieszeni kamizelki książeczkę w błękitnej okładce. Otworzył ją na stronicy 50 i uroczyście, wzruszonym głosem, przeczytał: „ARTYKUŁ 125. Zgodnie z interesami ludu pracującego i w celu umocnienia ustroju socjalistycznego gwarantuje obywatelom ZSRR: a)wolność słowa, b)wolność druku, c)wolność zgromadzeń i wieców, d)wolność pochodów ulicznych i demonstracji. Te prawa obywateli zabezpiecza oddanie na użytek mas pracujących i ich organizacji drukarń, zasobów papieru, gmachów publicznych, ulic, środków łączności oraz innych warunków materialnych niezbędnych do urzeczywistnienia tych praw. " Marek przeczytał to i dumnie spoglądał po otoczeniu. Szatani milczeli. Nagle powietrze wstrząsnął wybuch śmiechu.”

2 polubienia